Українська співачка AMINA презентує свій новий сингл «Прикоснись».  

Легке, але водночас глибоке атмосферне звучання, ви можете почути у музиці. Нотки Deep House в поєднанні з Pop та м’яким жіночим вокалом створюють повну гармонію в одній музиці. Слова проникають до душі та не залишають байдужим. Сучасні думки, пошук себе, своїх можливостей та рішучість все змінити, надихає і спонукає до дії.

«У наш час, ми відчуваємо себе втраченими, шукаємо сенс, себе та своє місце. Протягом року, я поглиблено вивчала психологію і спостерігати за поведінкою людей. Що нами рухає і що нас руйнує. Своєю піснею я хотіла поділитися мотивацією та натхненням. Нагадати, що в нас є вибір і тільки ми маємо право, розпоряджатися своїм життям. Я знаю, що таке ховати свій голос та боятись казати свої думку. Багато часу я досліджувати себе та вчилась допомагати іншим відкриватись крізь музику.  Усе можливо, потрібен лиш час та дії», – коментує AMINA.

Нагадаємо, що в вересні 2020-го року, співачка презентувала свій перший кліп на сингл «Танцуй». Сингл «Прикоснись» вже доступний на всіх музичних платформах. Випуском пісні займається лейбл Moon Records.

Сингл «Прикоснись» в YouTube:

Сингл «Прикоснись» на стрімінг сервісах:

AMINA в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/aminaofficially/
https://www.instagram.com/amina_officialy/
https://promodj.com/aminaofficial
https://www.youtube.com/channel/UCBd10XJPonPjrG0xNJ0DBHg

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian