25 серпня 2021 року о 20:00 на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» (Лаврська, 9) розпочнеться унікальний концерт до 30-річчя Незалежності України.

«Сестри Тельнюк» представлять програму «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» у супроводі Національного президентського оркестру (диригент – Василь Василенко), хору «Київської опери» (хормейстерка – Анжела Масленнікова) та за участі легенди українського театру і кіно – Федора Стригуна.

Проєкт «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» – це нове універсальне трактування віршів Тараса Шевченка у сучасній музиці.  Дванадцяти відомим віршам надано нового звучання. Тринадцята композиція унікальна, адже присвячена співачкам композитором Валентином Сильвестровим.

Галина Тельнюк: “Чому знову Шевченко? Тому що з нього все виростає. Він – поет-пророк, і цим потрібно пишатися. Всі пізніші поети вийшли із Шевченка – з його правди, з його сили, з його непорожнього слова, з його щирості та великої душі”.

Леся Тельнюк: “Проєкт “Наш Шевченко” – це наш подарунок українцям. Ці композиції перевірені часом та різними аудиторіями: від концертів для воїнів у зоні АТО до презентацій програми у Великій Британії, Литві, Німеччині та Канаді. Ви почуєте, який різний наш Шевченко: інтимний, ніжний, чутливий, молодий і сильний. Він – твій друг”.

ТЕЛЬНЮК: Сестри – визнані лідери арт-року в Україні, професійний музичний колектив, лауреати національного конкурсу «Нові Імена» (1987), лауреати фестивалю «Червона Рута» (1989, 1991) та премії ім. Василя Стуса (1998) за збереження та популяризацію української культури.

Сьогодні Галя та Леся Тельнюк мало не єдинi з-помiж українських виконавцiв використовують лише високу поезію [Тарас Шевченко, Богдан-Ігор Антонич, Леся Українка, Ліна Костенко, Василь Стус, Станіслав Тельнюк, Оксана Забужко, Іван Павло ІІ…], виступають винятково «наживо», дотримуючись найвищих фахових вимог.

Від 2019 року Галя та Леся Тельнюк – народні артистки України.

Федір СТРИГУН – легендарний український режисер та актор, народний артист України, тривалий час художній керівник та головний режисер Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian