Роман Скорпіон підтримав флешмоб #красива_серцем новим кліпом

Фотозйомки, концерти, написання пісень, участь в телезйомках – та сама сота частка зі списку справ артиста на день. Будні виконавця завжди наповнені рухом, як раз в такі моменти і важко зустріти свою долю. Головне не варто забувати, що часто поруч вже є люди, які готові завжди прийти на допомогу в скрутну хвилину і подати ту саму ручку, коли нічим записати щойно придумані слова для нової пісні.

Співак і автор власних пісень, Роман Скорпіон розповів про своє творче життя у новому кліпі. Автор хітів «Поцілую», «Закохався», «Я нікому тебе не віддам» представляє новий ліричний гімн всіх закоханих.

Нова пісня «З тобою» відображає стан душі артиста і новий етап його життя. В один день з прем’єрою треку, артист дарує своїм шанувальникам нову відеороботу, в якій відповідає на головне питання: Роман Скорпіон більше не холостяк?

“Ідея зняти кліп на новий трек була давно. Залишалося тільки знайти режисера, який повністю б зміг відчути мене. Так ми познайомилися з Олександром Господіновим, він запропонував показати моє творче життя в кадрі. Моя команда – це моя друга сім’я, тому закарбувати в пам’яті, пов’язані з ними моменти, здалися мені чудовою ідеєю! Я довірився знімальній команді і отримав прекрасний результат! ” – поділився Роман Скорпіон.

У кліпі артист показав головні моменти свого творчого життя. Тут і збори на зйомки, «сімейні посиденьки» після концерту, і таємні ритуали.

«Мало хто знає, але в кожному місті, куди я приїжджаю на концерт – насамперед йду до церкви. Це таємничий ритуал для мене, саме в священному місці я знаходжу гармонію з самим собою.» – доповнив артист.

Цікаво й те, що в кліпі червоною ниткою проходить тема «відносин» артиста зі своїм менеджером. Роман Скорпіон зізнався, що таким чином підтримав флешмоб від телеканалу 1+1 – #красива_серцем. Хто знає можливо і сам артист у кліпі нарешті поділиться таємницями свого особистого життя?«Людям потрібні люди. У відеороботі ми показали історію взаємновідносин між людьми, які довгий час працюють пліч-о-пліч. Люди звикли бігти кудись, проводити дні безперервно на роботі, забуваючи про свої особисті стосунки. Часто чую: «так де я зустріну свою долю, я ж постійно на роботі!». А я думаю, можна і на роботі зустріти свого однодумця. Не важливо, яка зовнішність, соціальний статус, головне бути #красивим_серцем і душею. Ми часто не помічаємо, що поруч з нами є гідні люди, які готові допомогти і підставити своє плече. Адже іноді досить просто озирнутися і побачити, хто стоїть за тобою!»
Пісня «З тобою» вже доступна на всіх цифрових майданчиках, а кліп-історію можна переглянути на офіційному YouTube каналі артиста. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.