Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua та інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com подає до суду на свого колишнього співробітника. Влітку 2021 року на посаду креативного директора був прийнятий на випробовувальний термін Кричинський Едуард Анатолійович, дата народження: 17.03.1995, адреса прописки: м. Полтава, який спочатку добре себе зарекомендував, проявляв ініціативу.

Шахрай Кричинський Едуард Анатолійович, дата народження: 17.03.1995, адреса прописки: м. Полтава

Йому було доручено очолити нову команду менеджерів з продажу, в резюме Едуарда було вказано, що він очолював відділи продажів декількох великих компаній України.

За декілька тижнів випробовувального терміну, до редакції почали надходити листи від різних компаній, що Кричинський брав з них оплати за рекламу на TuT-Ua.com і VTrendi.com.ua, а потім просто зникав, як вияснилося колишній співробітник брав оплати на свою особисту банківську карту, також з деяких компаній взяв готівку при зустрічі.

Понад 10 українських компаній постраждали від шахрайських дій Кричинського Е. А.

Дії, які вчинив Кричинський Едуард Анатолійович є шахрайськими і підпадають під ст. 190 КК України.

Шахрайство карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».