Про нас

1-й блог-журнал України про цікаві події та цікавих людей

Про видання

Lucky Ukraine – це онлайн медіа, перший блог-журнал, заснований у 2016 році, що об’єднав ініціативних і творчих людей зі всієї України. Редакція журналу щодня створює унікальний контент, висвітлює найважливіші події у країні, подає палітру думок відомих особистостей сфери бізнесу, політики, моди, мистецтва, культури та шоу бізнесу. 

Видання побудовано у відповідності із запитами сучасної аудиторії за участю вітчизняних митців, музикантів, акторів, політиків, бізнесменів, дизайнерів та інших трендсеттерів. Команда Lucky Ukraine прагне знаходити і відкривати нові сторони нашої Батьківщини – міста, історію, культуру; нових людей – цікавих, неординарних, успішних, чесних; проекти і заходи – соціальні, нестандартні, корисні, душевні.

Зміст та рубрики видання побудовані у відповідності до найважливіших сфер життя і діяльності людини у сучасному суспільстві: “Анонси подій”, “Бізнес і персоналії”, “Здоровий спосіб життя та подорожі”, “Мистецтво і культура”, “Мода і стиль”, “Шоу бізнес”, “Стиль життя”.

Lucky Ukraine – це проект, який надихає на позитивні зміни в житті й мотивує не зупинятися на досягнутому.

Спеціалізація видання

Сьогодні Lucky Ukraine провів ребрендінг, тому що це основний інструмент посилення будь-якого бренду на світовому ринку. Сучасний світ виробляє нову парадигму, і проблеми вже не можна вирішити на старому рівні. Мета оновленого видання – висвітлення культурної, соціальної і духовної діяльності сучасного суспільства.

Аудиторія

Команда Lucky Ukraine постійно вивчає ринок шоу бізнесу та налагоджує ефективну комунікацію. Журналісти видання взаємодіють з медійними особистостями, PR-менеджерами, топовими артистами, політиками, бізнесменами, культурними діячами, успішними особистостями, які цікавляться Україної, її культурою та історією. 

Охоплення

До 100-120 тисяч  унікальних відвідувань сайту щомісячно.

Середнє охоплення публікації у Фейсбуці – до 20 тисяч

Цільова аудиторія

Читачі Lucky Ukraine – це сучасні успішні люди, бізнесмени, політики, меценати, артисти, ПР-менеджери, митці, які які ведуть активний спосіб життя,  цікавляться подіями в Україні та у світі, активні в соціальних мережах.

Наша аудиторія:

  • має дохід вище середнього;
  • є власниками бізнесу, менеджери;
  • маркетологи, PR-фахівці;
  • творчі особистості, блогери, фотографи;
  • артисти, музиканти, актори;
  • часто відвідують міські заходи, кінотеатри, концерти, виставки, ресторани;
  • слідкують за новинками та трендами у суспільстві. 

Чому ми?

Кожен 5-й захід в Україні відбувається за підтримки команди. За час роботи в медіа-просторі видання нараховує близько 20 партнерських ЗМІ, більше 180 успішно реалізованих проектів (від прес-конференцій, бізнес-зустрічей, соціальних та благодійних акцій до конкурсів малюнку, fashion-показів дитячого одягу та вечірніх суконь) на кращих локаціях Києва та України.

Вирішення сучасних задач

У нових умовах взаємодія між публікою і змінюється. Саме тому Lucky Ukraine надає послуги, які необхідні для вирішення сучасних задач. Команда Lucky Ukraine розуміє цінність якісного контенту й потреби цільової аудиторії. 

Ми – команда професіоналів 

Медіа – це віддзеркалення сучасних тенденцій розвитку суспільства. Особливо це проявляється у важливі переломні історичні моменти, як зараз. Тому так важливо поєднувати професіоналізм із креативними моментами та мати здатність до трансформацій. 

Наші переваги

 Lucky Ukraine – це не просто блог-журнал, це – стиль життя. Журналісти нашого видання прагнуть виділити найсуттєвіше в подіях, виконувати свої завдання якісно і прагнути найвищих результатів. Сьогодні світу потрібні цікаві історії реальних людей. Сучасна аудиторія цінує щирість, відвертість та правдивість. Для людей важливий розвиток і саморозвиток. Все це ви знайдете у нас!

Наші реалізовані проекти

Lucky Ukraine є організатором багатьох іміджевих подій, серед яких “ТОП-100 видатних чоловіків Київщини”, “ТОП-100 видатних жінок Київщини”, Lucky Ukraine Media Awards III, Церемонія нагородження кращих жінок сезону ТОП50 Lady Summer2020, Премія МамаWOW 2020; міжнародних конкурсів дитячого малюнка ArtKids Europe, етнофестивалів та співорганізатором премії МамаWOW тощо.

Наші ключові партнери

Lucky Ukraine – це медіа, без якого неможливо уявити сучасний інформаційний простір – кожен третій захід проходить за підтримки видання.

ТВ-партнери: Міжнародний телеканал Аллатра ТВ, 33 канал, UA Fashion TV, Holiday Tuse.

Журнали-партнери: Luxury, Crush, SuperLady, Podium Real, Monet, часопис “Київ дипломатичний & Kyiv diplomatic”, Преміум-журнал “Час перших”, дипломатичний часопис “Kyiv Diplomatic”, журнал “Queen”, журнал “АДМІ”, журнал “Паст’єра2.

Онлайн-видання партнери: МамаWOW, Main People.

Всеукраїнська організація роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, видавництво “Саміт-книга”, рекламний концерн “Харків на долонях”, компанія Almaterra, Spa Minerol Club, компанія Юніпак Logistic – офіційний дистрибютор Tesla, Rapira,  консалтингова агенція “Успіх без кордонів”, рекламна група Barbaris, World Woman Club – Kyiv.

Знакові події, де видання виступило медіа-партнерами

«YUNA» — українська щорічна національна професійна музична премія.

“Людина року” – загальнонаціональний проект-премія.

«Чорноморські ігри» – наймасштабніший та найпрестижніший благодійний дитячий фестиваль.

Lucky Ukraine – це проект, який надихає на позитивні зміни в житті й мотивує не зупинятися на досягнутому.

Олеся Тарасенко – засновниця видання, шеф-редакторка.

Ірина Савенко – головна редакторка, відповідальна редакторка, журналістка, фоторепортер, фотограф.