Кожна людина, навіть будучи дорослою вірить у дива, особливо в ті, котрі трапляються перед Новим Роком. Це і показано в новій святковій стрічці «Справжінй Санта» від Маркіяна Мирошниченко і Валерії Гузи.

У ролях: Богдан Бенюк, Олександр Попов, Ксенія Мішина, Даша Петрожицька, Володимир Шумко, Михайло Аугуст, Анна Добриднєва

У фільмі сценаристи дуже добре передали заклопотаність дуже різних людей навіть на свята, тим самим закликають, до того щоб люди проводили більше часу з рідними і близькими, адже родина це найдорожчє, що в нас є.

Уявіть собі весь світ завмер в очікуванні Нового Року. Всі щасливі поспішають додому, до родини, близьких, друзів, вулиці прикрашені святковими вогнями, всі готують і готуються до справжніх див. Діти, котрі так щиро вірять в магію свята, очікують на подарунки під ялинкою від справжнього Санти. І от халепа, з головним Чарівником свята трапляється те, чого Він сам не очікував в році ,котрий вже відходить. Та й самі люди перестали вірити в дива, люди перестали вірити в Різдво, люди перестали вірити в Санту! Але настав час все змінити?! Санта, котрий вже майже опустив руки звертається до серйозних заходів: вітає всіх з прийдешнім Новим роком, та навіть позбавляє людей не лише святкового настрою, а й снігу, який міг би цьому сприяти. Ще й продає свій костюм звичайному хлопцю, який вже давно втратив віру в дива..

Добра, сімейна комедія «Справжній Санта» -це 5 зовсім самостійних новел, котрі поєднані спільною темою, і вчать нас вірити в дива, в людей, і в добро. Такий формат є новим для українського кінематографу і як запевняє глядач, дуже цікавим і незвичним.

Головними локаціями фільму стали наймальовничіші площі Києва та різдвяні ярмарки. Одна з них це Новорічне містечко в самому центрі столиці, де знімалася одна з найдобріших сцен фільму. Саундтреком до фільму «Справжній Санта» – стала святкова пісня «Новорічна», котру написала та виконала відома співачка Анна Добриднєва.

Режисер-постановник: Маркіян Мірошниченко

Сценаристка: Марина Смілянець

Оператор-постановник: Дмитро Баженов

Художник-постановник: Ренат Самедов

Продюсерка: Валерія Гуза

Виконавча продюсерка: Оксана Хараман