Тейлор Ксенія

Наш 1-й блог-журнал в Україні  Lucky Ukraine запрошує друзів на Презентацію книги “Час Сильних Особистостей” української письменниці Ксенії Тейлор.

2 жовтня (неділя) о 16.00 в книгарню “Сяйво Книги”.

Це вже 9-та книга, яку презентує Ксенія. І ми з задоволенням запрошуємо вас бути присутніми на Святі народження нової сучасної української книги.

Ксенія Тейлор – українська письменниця, яка у багатьох читачів асоціюється зі справжньою чарівницею, чиї книги змінюють життя. Ніякої магії – тільки інструменти, що працюють, і наукова основа, тому що Ксенію по праву називають королевою нон-фікшн.

У неї солідний список зробленого, створеного, реалізованого, досягнутого. Премія «Письменник року», «ТОП 100 найкращих жінок України», «Оберіг Людства». Ім’я Ксенії Тейлор занесено в книгу «Видатні Українці». Та ще багато різних премій та визнань.

Але Ксенія каже, що всі ці досягнення та нагороди сьогодні вже не мають значення і новий відлік для кожного із нас почався 24 лютого 2022 року.

Новий час для нашої України, новий час для кожного із нас – Час Сильних Особистостей!

Книга-звершення “Час Сильних Особистостей”– нове слово у прикладній літературі жанру нон-фікшн.

Письменниця вперше так глибоко і так серйозно торкнулася теми людини ІІІ тисячоліття в епоху глобальних трансформацій.

У книзі автор не тільки порушує проблеми та позначає завдання нового часу, а ще дає вирішення кожної з них. У цьому полягає велика цінність змісту і практичності кожної глави. Читач отримує відповіді на свої численні питання та набуває навичок внутрішньої сили.

Ксенія Тейлор не просто розповідає, хто така сильна особистість, а ДАЄ ІНСТРУМЕНТИ, як БУТИ сильною особистістю. А також дає вирішення безлічі інших життєво важливих завдань, які спрямовані на створення, розуміння себе, трансформацію і новий рівень життя в сучасному світі, що швидко змінюється.

Ця книга для сучасних українців, якім потрібні інструменти сили в нових умовах життя.

Запрошуємо вас на Свято народження нової сучасної української книги.

Презентація планується як світський захід, на якому буде презентовано книгу. А також гості презентації, читачі та шанувальники Ксенії Тейлор поділяться досвідом того, як книги письменниці змінили їхнє життя, вплинули на них.

На гостей заходу чекає сюрприз – можливість стати співавторами нової книги, яку пише Ксенія Тейлор. А також розіграш подарунків від партнерів презентації.

Тривалість заходу – 2,5 години.⠀

У форматі презентації welcome drink/кава/смаколики, вино та шампанське.

Вестиметься відео та фотозйомка заходу.

Презентація книги української письменниці Ксенії Тейлор «Час Сильних Особистостей» – значуща культурна подія у сфері літературного життя країни.

Запрошуємо гостей на презентацію.  Lucky Ukraine завжди підтримує творчих та видатних людей України!

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».