Вже незабаром, 4 червня, 19:00 відбудеться відкриття літнього сезону концертів унікального формату «Грандіозна вечірка на воді» —  BAKKARA River Party! З концертами на BAKKARA цього літа виступлять NK, DOROFEEVA, Монатік, Мачете, Кензов та інші популярні виконавці.

Що чекає на гостей вечірки з нагоди відкриття сезону?

В рамках відкриття літнього сезону відбудеться презентація проєкту «Моя родина — моя цінність» від партнера BAKKARA — Ювелірного Дому ZARINA. Засновниця ZARINA Наталія Нетовкіна з донькою Заріною, Амбасадоркою бренду, презентують ювелірні колекції саб-брендів компанії.

Музичною гостею показу стане Амбасадорка Ювелірного Дому ZARINA — талановита і експресивна Аліна Паш, вона виконає декілька композицій.

Ми впевнені, що гості також будуть у захваті від Dinner-шоу Wish River вiд зiрок Cirque du Soleil та українського скрипаля-віртуоза, музиканта світового масштабу Василя Попадюка та гурту PAPA DUKE. Довершить ефект нічне Флайборд-шоу, виступ популярних виконавців Alloise і YOGEN, а також сет від DJ JULIK. Святковий настрій створюватиме ведуча шоу – Міла Єремеєва та Юрiй Великий («Квартал-95»).

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.