Бізнеследі, співачка Поліна Крупчак і венесуелець Епіфаніо Лопес, відомий своєю участю в проєктах «ООН» та «Київ в день і вночі» випустили спільний трек «Я не боюсь».

Прем’єра композиції відбулася на YouTube каналі співачки.

Пісня “Я не боюсь” – це маніфест кохання. Історія про те, що любов не має меж, у неї немає національності, а її мова – мова тіла.

Ми часто чуємо, що світ змінився, що ХХІ століття зробило нас більш вільними та те, що було неприпустимо раніше, зараз є абсолютною нормою. Але чи так це? Адже кожен день ми чуємо слова: расизм, гендерність, фемінізм, які розділяють нас і лише любов об’єднує цей світ.

“Все в цьому світі народжується з кохання, все відбувається в ім’я кохання і існує завдяки коханню. Важливо пам’ятати про це, не ховати свої почуття, не боятися йти на зустріч один одному” – розповідає Поліна.

Головний меседж пісні –  не відпустити свою любов, берегти її та не боятися говорити про свої почуття.

“Наш дует це звернення до всіх і кожного про те, що важливо любити один одного не дивлячись ні на що. Для мене це був новий і дуже не властивий мені досвід. Творчий експеримент, який сподіваюся оцінить публіка” – ділиться Епіфаніо.

Це не перша співпраця артистів, раніше Епіфаніо був головним героєм в одному з кліпів Поліни, але перша пісенна колаборація.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.