Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України, як перший український артист, який проїхав найбільшу відстань зі Сходу на Захід на велосипеді за мінімальний час. Рекорд артиста зафіксований в категорії “Подорожі, вперше”.

Я дуже радий, що цей спортивно-соціально-музичний велотур завершено такою відзнакою. Дякую всім, хто мені допомагав! Та підтримка, яка здійснювалась в кожному місті, як з боку людей, для яких ми робили концерти, так і з боку військових та велоспільноти – повністю компенсувала будь-яку фізичну втому. Це наша спільна нагорода! Тому зараз так приємно отримувати її за нашу МЕТУ – довести, що здоровий спосіб життя – це реально просто, можливо, корисно і круто“, – прокоментував Олег Собчук

Нагадаємо, що артист в червні відправився в велотур по Україні з метою популяризації здорового способу життя та привернення уваги молоді до проблем алкоголю і наркотиків. Також в містах-зупинках музикант давав безкоштовні концерти на площах для всіх бажаючих і відвідував захисників державного кордону, де влаштовував окремі виступи.

Таким чином Олег Собчук став першим українським артистом, який подолав дистанцію в 2155 км на велосипеді через всю країну. За що музиканта нагородили дипломом, який підтверджує факт реєстрації рекорду України і виступає свідченням загального визнання.

Офіційно зафіксовані результати рекорду України:

Старт – 8 червня 2021, с.м.т. Мілове (Луганська область).

Фініш – 27 червень 2021, м. Чоп (Закарпатська область).

Подолана дистанція – 2155 км.

Витрачений час – 19 днів.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.