Учора, 15 липня, пройшла виставка неймовірної Анни Чічеріної із романтичною назвою «На вітрилах кохання». Щороку дедалі більше й більше картин від художниці заповнюють залу – понад 15 нових творів було представлено цьогоріч.

Зокрема, на виставці було кілька особливо важливих для Анни робіт: картина «Щастя в дрібницях», що зараз бере участь у Grand Final на міжнародному конкурсі у Великій Британії. А також твір, який був представлений на італійській виставці Woman Art Award UNESCO 2020 року, картина «Відень», яка щойно повернулася з виставки в Австрії, де здобула премію The collection of collectors award. І ще одна работа – «Птахи щастя», написана для The WomAn Art award –The Woman of the year 2021 за версією ООН.

«На вітрилах кохання» – це проект про гармонію, цінності та любов у будь-яких стосунках, слоганом якого став вислів «Пірнай у море щастя». Головною думкою, що транслювалася, є важливість любові в нашому житті крізь призму мистецтва. На багатьох картинах ми бачимо двох найщасливіших, які розділяють солодкі моменти життя лише на двох. Їхні серця й обличчя сяють коханням. Коли сонце зникає, і вечір сповнений обіцянок, здається, що існує лише одна пара, злита у пристрасному поцілунку. Вони настільки захоплені одне одним, що навряд чи пам’ятають про глядача. Інтимність їхніх стосунків виражена дотиком, а самі картини сповнені натхнення, лагідності та любові.

«На вітрилах кохання» – вже не про дитячі почуття, а про дорослу тему усвідомленого кохання, гармонію, мудрість, взаєморозуміння та повагу. Насправді, стосунки – це постійна робота двох людей, і вона того вартує. Мене надихнула на цей проект моя близька людина❤️… Цей рік був непростим для нас усіх через пандемію. Саме цей час виявив, як важливо триматися одне одного, підтримувати, а також довів, що будь-які непорозуміння йдуть на дно під вагою справжнього кохання. Мої роботи просочені саме цим почуттям. Сподіваюся, ви відчуєте цю енергетику на собі», – зізналася публіці Анна.

На виставці були помічені телеведуча Марина Арістова, скульптор Олег Пінчук, громадський діяч Ліка Співаковська, дизайнерка Анастасія Іванова, а також Яна Луцька, Дана Оханська, Леся Воротнюк, Надир Ахундов, Катерина Балановська та інші. Спеціальні гості – ведуча Міла Єремеєва та переможниця першого півфіналу Нацвідбору на «Євробачення 2019» KRUT.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.