Український бренд SeLera представив третю капсульну колекцію в стилі баухаус для всіх, хто не соромиться бути собою.

Капсула поєднує в собі естетичні межі кількох стилів: архітектури і кежуал. У колекції представлені костюми, брюки, сорочки, комбінезон, сукні та осінні легкі плащі.

Нова колекція SeLera в стилі баухаус це прості форми, які надають одязі функціональності, мінімалізм, любов до геометричних деталей і використання спеціального шрифту.

Бренд SeLera також використовував натуральну палітру кольорів. Перша частина колекції – коричневий, бежевий, рудий і небесно-блакитний. Друга – в ахроматичних тонах, з властивою суворістю ліній.

Багато уваги засновник бренду SeLera Валерія Семчук приділила підбору тканин: котон, шовк, вовна і віскоза.

Засновник бренду Валерія також додала: «В архітектурі знайшлося моє джерело натхнення. Вона вражає красою простоти і виразністю ліній».
Валерія спробувала інтегрувати науку в нову колекцію.

Нагадаємо, бренд створений в серпні 2020 року, в цьому ж році Валерія Семчук з командою брали участь в проекті Ukrainian New Fashion Days 2020 за підтримки Українського культурного фонду.

Команда, яка працювала над капсулою: Валерія Семчук – засновник бренду SeLera і ідейний натхненник бренду, інфлюенсери Вікторія і Марина Кіосе, грим Даша Медведєва, фотограф Тетяна Бундз.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian