Несподіваний творчий тандем норвежця Олександра Рибака та українки Ксенії Симонової представив унікальну відеороботу — кліп «Let The Music Guide You», створений за допомогою піску. 

Як повідомили журналістам LickyUkraine, пісня була випущена на музичних платформах у 2018 році, проте тільки зараз вона дочекалася візуалізації. «Дала нове життя» пісні Рибака переможниця шоу «Україна має талант», фіналістка «America’s Got Talent: the Champions» і «Britain’s Got Talent: the Champions», художниця по піску — українка Ксенія Симонова.

«Історія знайомства Рибака і Симонової дуже цікава. У червні 2009 року Олександр був спеціальним гостем на фіналі шоу «Україна має талант». На ефір ми летіли з Іспанії, прямо після виступу Рибака. І в дорозі ми з Сашею переглядали виступи всіх фіналістів. Номер Ксенії дуже зачепив Сашу і він переглянув його ще кілька разів. Було цікаво спостерігати, як спритно і тонко вона малює історії піском. А вже за лаштунками шоу Ксенія зустрілася з Олександром, ще до оголошення результатів фіналу», — розповіла про історію знайомства директор Рибака Яна Прядко.

А ось Ксенія, як і мільйони людей по всьому світу, дізналася про Олександра Рибака під час його виступу на Євробаченні.

«Мені дуже подобається творчість Саші, і я дуже добре пам’ятаю, як дивилася його виступ на Євробаченні по телевізору. Тоді він мене вразив — він не був схожий ні на кого, в ньому горів вогонь справжнього художника. У мене не було сумнівів, що він переможе. І коли він переміг, я відчула в повітрі якийсь знак, що я правильно роблю, що їду на півфінали шоу «Україна має талант». Чи могла я знати, що скоро опинюся по інший бік екрану і матиму можливість зустрітись з цією дивовижною людиною. Саша в життя такий само, як на сцені. Позитивний, геніальний і дуже простий. Як і належить геніям. Ще тоді я подумала про те, як круто було б намалювати історію будь-якої його пісні. Минуло 12 років. І це сталося у 2021 році!» — поділилася Ксенія Симонова.

Відео «Let The Music Guide You» об’єднало в собі кілька історій: музика допомогла кожному головному герою музичного кліпу проявити себе, бути особливим і знайти сили йти далі, крізь усі перепони. У цій пісні є дуже важливий сенс — ТИ НЕ ОДИН! З тобою Бог. Для когось це проявляється в музиці, для когось — у поезії або малюванні. Але це про Високе, про те, що нас люблять! Ця пісня про кожного з нас! Фінальною крапкою відео став портрет самого Олександра Рибака зі скрипкою, який змінився двома руками, що тримаються одна за одну. Це ще раз підкреслило головний посил відеороботи — НАС ЛЮБЛЯТЬ!

Alexander Rybak ft. Kseniya Simonova – Let The Music Guide You дивитись онлайн https://youtu.be/tj_Pe4WPrPE

«Коли ми задумали знімати цей кліп, і Саша надіслав пісню «Let The Music Guide You» я просто втратила дар мови. Тому що дуже люблю саамську культуру, і, особливо, йоік. У мене є ціла колекція записаних етнічних саамських голосів, і вся моя сім’я це дуже любить. Особливо молодший син. Я з величезним задоволенням створювала історію на цю пісню! З піснею було не просто легко працювати — ми цим жили. Назнімали стільки матеріалу, що вкластися в хронометраж пісні було нереально, в результаті багато порізали. Саші потрібно було писати цю пісню тривалістю годину (сміється — прим. ред.). Дякую тобі, Саша, за твою музику. Твори далі, тіш світ! Let the music guide you!», — розповіла про роботу з Рибаком художниця по піску, Ксенія Симонова.

Робота над кліпом тривала майже 2 місяці, з середини січня 2021. Все відбувалося на одному диханні, під величезним враженням від пісні. Зйомки проходили в анімаційній студії Ксенії, де вона знімає всі свої фільми. Поки тривали зйомки та монтаж на повторі грала «Let The Music Guide You». Вона не набридла нікому з команди навіть після тисячі прослуховувань — всі були від неї у захваті. Коли відео було змонтовано, Ксенія відправила його Олександру. Рибак п’ять разів поспіль переглядав відео, вдивляючись в почерк художниці, так йому сподобалася робота.

«Я завжди був у захвати від картин, які Ксенія Симонова малювала піском! І ми разом захоплюємося саамською культурою і йоік. Чудова причина для колаборації! Дивіться наше нове відео «Let The Music Guide You» на моєму Ютуб-каналі!», — закликав подивитися нову відеороботу Олександр Рибак.

Неможливо передбачити, які ще сюрпризи можна буде очікувати від скрипаля і віртуоза Олександра Рибака! Він вміє дивувати!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian