23 червня на “Площі зірок”, яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася яскрава зірка на честь незалежного українського гурту The Hardkiss.

У цьому році гурт відзначає 10 років з моменту створення. The Hardkiss – це музика космічного рівня! Креативні, стильні та яскраві образи. The Hardkiss – гурт, який збирає повні стадіони, який робить sold out у всіх українських містах, який успішно гастролює по Європі. Вони відразу знаходять свого слухача

Концерти гурту щоразу перетворюються на яскраві шоу, а кліпи – на твори мистецтва, які знімає гітарист, креативний продюсер гурту та режисер Валерій Бебко. З кожним роком гурт стає шалено популярним, а їхній список нагород із кожною новою піснею поповнюється.

Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна вважає, що всі ці роки гурт поєднував непоєднуване. Адже The Hardkiss – це сімбіоз рок, поп та електронної музики. Авторство пісень належить її учасникам – Юлії Саніній та Валерію Бебко.

The Hardkiss – головний лауреат національної музичної премії Yuna. 44 номінації та 16 нагород за 9 років існування гурту. Пісня “Make-Up” увійшла до списку “20 знакових пісень за 20 років” за версією музичної премії Yuna (2020 р.). Три роки поспіль The Hardkiss – “Альтернатива року” за версією M1 Music Awards. 7 номінацій і чотири нагороди від національної музичної премії “Золота Жар-птиця”.

Юлія Саніна на відкритті відзначила: «Не любимо, коли нас, музикантів, називають «зірками». Нехай зірки залишаються на небі та на «Площі зірок» ТРЦ Gulliver. Українці мають ходити та дізнаватися більше про видатних українців, згадувати про нашу творчість».

Нагадаємо, зірки на “Площі зірок” є результатом кількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії – представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Гуллівер.

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок»  має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху, – відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

23 червня закладено 66 зірку на «Площі зірок» і це 17 зірка на частині «Музика».

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian