Саме сьогодні українська співачка Наталія Валевська святкує свій День народження та з нагоди цього презентує пісню, яку пережила на власному досвіді –  «Рідна моя сім’я» .

«Коли людина проходить певний відрізок свого шляху, рано чи пізно вона розуміє, що найголовніше, не гроші чи здобутки, а саме – рідна сім’я. Не зважаючи на відстань, люди, кровні родичі, родина, повинні тримати зв’язок. Це наше коріння, це те,  що є святим. Сім’я – це дар Божий, на жаль, не усі мають батьків, братів сестер та рідних людей. Пісня про найтепліше, найдорожче серцю, про родину», – коментує співачка 

Наталія зізналась, що пісня по суті є біографічною, адже у ній розповідається історія людини, яка виїхала за кордон за певних життєвих обставин , завжди з вірою у серці думає про Батьківщину та свої близьких людей. Пісню «Рідна моя сім’я» написав Назрій Гук (більш відомий як Юлік) у співавторстві зі співачкою.

«За певних обставини , які виникли в Україні, деякі люди були змушені виїхати за кордон та шукати кращої долі, хоча діти залишились тут, так трапилось і у мене. У цій пісні, я також побачила свою матусю, яка проживає за кордоном», – доповнює Наталія.

Саме мама , за словами артистки, першою почула пісню та написала особливий меседж, який викликав у Наталії хвилювання та певний щемливий момент. Для співачки мама – це перший слухач та головний суддя.

Окрім прем’єри нової пісні, артистка святкує своє 40-річчя, та запевняє, що

все що вона робить, задля одного – піднімати людям настрій, заряджати щастям та позитивом.

«Для мене творчість – це особливий психоемоційний стан, який, я переживаю через себе. Коли я бачу людей у залі, дивлюсь у  очі та чую оплески – це дарує сенс, щастя та незабутні емоції», – резюмувала співачка

Додамо, що зараз співачка перебуває на відпочинку у Закарпатті , де набирається сили та відновлюється перед гастролями та корпоративами. Своє перебування Наталія активно транслює шанувальникам у соц.мережах, адже так вона тримає зв’язок та є відкритою перед ними. 

Прем’єра: https://youtu.be/EkQtUdHNxic

Офіційний сайт:  https://valevskaya.com

Facebook: https://m.facebook.com/ValevskaOfficial/

Instagram: https://www.instagram.com/valevska_official

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian