«Міраж»: Артем Пивоваров випустив новий трек,

Сьогодні, 12 листопада, український артист Артем Пивоваров презентував свій новий трек – «Міраж». Вже за традицією, трек був випущений 2 мовами – українською та російською.

А вже наступного тижня артист спільно з режисером Тарасом Голубковим та Inakshe Production покажуть своє візуальне бачення «Міраж».

«Міраж» – це історія про незабутню подорож людей у ​​світ мрій та фантазій. Де вірною супутницею є «путівнича» зірка, яка яскраво сяє і спрямовує нас до тієї заповітної мети.

У кожного цей вояж виглядає по-своєму: хтось мріє дивлячись на місяць та зірки, а хтось – на галасливе місто. Хтось мандрує у снах. А хтось отримує задоволення просто занурюючись у чудову атмосферу мрії.

Не важливо, як ви це робите, головне – мрійте і не ламайте крила своєї фантазії, щоб вона могла злітати якомога вище до хмар.

Артем Пивоваров: «Наша пісня про мрійників, людей, які не обмежують себе у фантазіях.  Бажаю вам, після прослуховування цієї композиції, стати саме такою людиною і полетіти з нами у цей дивовижний світ».

LIRYC VIDEO:
UA: https://youtu.be/JEQK7kRl-Wg
RU: https://youtu.be/wRfUBcbqPsg

Пісня доступна для прослуховування на всіх цифрових майданчиках:

UA: https://orcd.co/dowpp2p

RU: https://orcd.co/8k0mo2b

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian