25 лютого 2021 року у вишуканому ресторані Грузія-Фільм в межах відкриття в Україні Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook відбудеться Творчий вечір Дмитра Чекалкіна.

Вечір розпочався офіційне відкриттям Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook. Метою клубу є популяризація читання та створення площадки для обміну думками та враженнями від книг,  підтримка жінок-авторів, просування книг в професійному середовищі, залучення уваги суспільства та ЗМІ до нових книг авторок.

Свої книги змогли презентувати Олеся Тарасенко, Юлія Ткаченко, Юлія Черкесова, Наталія Ковалко, Міжнародний волонтерський рух АллатРа.

“Як видавець дуже радий створенню жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook . Зі свого боку обіцяю запрошувати на засідання клубу лише найкращих авторів для кращої благотворчої жіночої аудіторії”, – наголосив Іван Степурін, співзасновник жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook, директор найбільшого українського книжкового видавництва “Саміт-книга”, співзасновник продакшн-компанії “Саміт-фільм”, директор МБФ “Твоя доброта”.

“Для мене читання – це велика пригода. Я полюбила читати ще в дитинстві і мені б хотілося, щоб і інші люди так само насолоджувалися читанням. З книгою ви можете втекти від буднів, можете подорожувати, сміятися і плакати. У книзі є всі типи емоцій, які відчувають люди. А ще, мені як авторці книги та голові жіночого клубу World Woman Club – Kyiv, де серед членкінь багато авторок, дуже важливо щоб про наші книги могли дізнаватися все більше людей”, – ділиться своїм досвідом співзасновниця жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine, голова World Woman Club – Kyiv, авторка книги “Видатні українці, які створюють Благотворче суспільство” Олеся Тарасенко.

Квінтесенцією вечора став виступ Дмитра Чекалкіна – українського перекладача, дипломата, шоумена, генерального директора РА “DIVA Production”. 

Вечір супроводжувався приємною музикою, також виступом чарівних співачок Марі Пежо та Марії Зафра

“Я переконана в тому, що на те, якою людина є особистістю в житті впливають два головні чинники: люди, з якими вона спілкується, та книги, які вона читає. З огляду на це, для мене велика честь бути присутньою на офіційному відкритті Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook та Творчому вечорі Дмитра Чекалкіна. Особливо враховуючи те, що в сучасному перенасиченому інформаційному просторі вкрай важко знайти ті знання, що матимуть реальне значення для позитивних перетворень. Книги завжди залишатимуться нашими незамінними помічниками у пошуку ключів до розуміння такого непередбачуваного, але дуже цікавого життя.” – поділилася Наталія Ковалко, вчена, адвокат, медіатор.

“Колись я прочитала дуже мудру фразу: «Ми стаємо тими книгами, які прочитали». Я дуже хочу вірити в те, що зараз пишуться книги з душею та вічними цінностями, про життя та любов, які розкривають творчий потенціал в людині. І вчора відбулася перша зустріч дуже талановитих на натхненних жінок в рамках міжнародного жіночого клубу Lucky-Summitbook в Україні. Це не просто велика подія – це свято писемності. І я дуже пишаюся тим, що стала членом цього клубу, де я відчуваю підтримку і надихаюся на нові творчі досягнення.” – зазначила Юлія Черкесова, художник, письменниця, арт коуч, експерт з розкриття творчого потенціалу, митець, украінська «Да Вінчі у спідниці»

“Цікавість до друкованих видань набуває все більшої популярності! І що може бути приємнішим, ніж запах свіжої книги, шелест сторінок, гарні ілюстрації та гарна обкладинка?” – говорить Юлія Ткаченко, трансформаційний коуч у сфері самореалізації та досягнення цілей, гіпнотерапевт, експерт по роботі з підсвідомістю та обмежуючими переконаннями, поетеса.

Інформаційна підтримка: World Woman Club – Kyiv

Медійна підтримка: АллатРа ТВ, LuckyUkraine, часопис Kyiv Diplomatic – Київ дипломатичний – Киев дипломатический, Модний онлайн журнал – VTrendi.com.ua, Новини України Tut-Ua.com, МамаWOW, ArtFoundation.

Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook відкритий до співпраці та запрошує на нові події.

Ми у Фейсбуці: https://www.facebook.com/luckysummitbook

#luckysummitbook #luckyukraine

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian