Реліз заплановано на другу половину 2021 року.

У минулому році в Україні почала працювати система кеш-рібейтов, яка приваблює іноземних кіновиробників. Кінокомпанія Apple Tree Vision, що стала першопрохідцем в кеш-рібейтов завдяки роботі над бойовиком «The Last Mercenary» з Жан-Клодом Ван Даммом, завершила зйомки ще одного закордонного проекту в Україні. Це міжнародний фільм «The Shiny Shrimps 2» – сиквел гучної французької комедії «The Shiny Shrimps». Перша картина вийшла в 2019 році і була тепло прийнята європейськими глядачами. У центрі сюжету – пригоди французької спортивної команди з водного поло, які тривають в другій частині історії.

Як і в першій частині, головні ролі в картині виконали французькі актори Ніколя Гоб, Альбан Ленуар, Бенуа Марешаль, Мікаель Абітбуль та інші. Режисерами виступили Седрік ле Галло і Максим Говаре. Зйомки проходили в Києві та Львівській області.

«Ми дуже раді, що в Україні запрацювала система кеш-рібейтів. Завдяки цьому іноземні компанії все частіше обирають Україну як партнера для кіновиробництва. Від цього виграє не тільки індустрія, але і економіка країни в цілому, а її інвестиційна привабливість зростає », – говорить один із засновників Apple Tree Vision, продюсер Жан-Шарль Леві.

Кінокомпанія Apple Tree Vision була заснована президентом кінокомпанії Star Media Владом Ряшиним і британським продакшеном OLLEV (засновники – Жан-Шарль Леві і Оліас Барко). Вона спеціалізується на виробництві кіно- і телепроектів для міжнародного ринку. Однією з найвідоміших на сьогоднішній день робіт кінокомпанії є повнометражний бойовик «The Last Mercenary», який був знятий для стрімінгового сервісу Netflix. Також, в активній роботі знаходиться 6-ти серійна картина «Infinity», яку Apple Tree Vision знімає спільно з французькою компанією Federation Entertainment.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.