Ксенія Мішина, Володимир Остапчук, Аня Гресь у новому шоу MEGOGO LIVE

Проєкт зібрав найпопулярніших блогерів та зірок шоубізу 

12 листопада, о 20:00 на каналі MEGOGO LIVE стартувало нове шоу власного виробництва «Шо по кіно». У проєкті зірки шоубізу та відомі українські блогери зійдуться разом, щоб визначити, хто краще розбирається у кінематографі.

Провідною учасницею шоу стала відома українська акторка театру та кіно Ксенія Мішина. Також серед гостей проєкту: ведучі Володимир Остапчук, Женя Таллер, Анатолій Анатоліч та Олександр Еллерт, актори Аня Гресь та Олександр Петренко, співачка Маша Краш, кінокритик Інна Гордєєва, головний редактор чоловічого видання Влад Іваненко, блогери Маша Тимошенко, Уля Станіславська, Еліна Крупська, Олег Авілов та Настя Бурлака.

Шоу «Шо по кіно» матиме 4 епізоди, які щоп’ятниці з’являтимуться на каналі MEGOGO LIVE. У кожному випуску учасники повинні будуть розпізнати кінострічки за цитатами, постерами або фактами, у результаті чого їхній кінолевел збільшуватиметься чи зменшуватиметься. Глядачів чекає не лише зірковий кінобатл, але й рекомендації про те, які фільми та серіали варто подивитися, щоб добре провести час удома. 

Окрім того, у грудні цього року з’явиться бонусний епізод, у якому переможець конкурсу від Masterсard Більше разом із Ксенією Мішиною озвучить мультфільм на MEGOGO.

Додамо, що перегляд каналу MEGOGO LIVE на MEGOGO абсолютно безкоштовний. Контент також буде доступний у розділі «Шоу» на медіасервісі MEGOGO.

Нагадаємо, нещодавно на MEGOGO відбулась прем’єра шоу «Легендарні хіти. Безціні емоції» із Олегом Винником. В одній із серій глядачі побачать камерний мініконцерт артиста в історичній локації.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.