Одна з найочікуваніших прем’єр цьогорічного Одеського міжнародного кінофестивалю фільм “Королі репу”. Саме там музичну драму від кінокомпанії Kristi Films у стилі гангста-репу вперше побачать глядачі та професійне журі.

Кінофестивальна прем’єра відбудеться в суботу, 14 серпня: фільм “Королі репу” відібрано до Національної конкурсної програми повних метрів, де він змагатиметься за перемогу з іншими картинами.

А в неділю, 15 серпня, в рамках ОМКФ пройде прес-показ та презентація за участі творчої групи проекту. 

Кінопроект “Королі репу”, який розповідає про випускників сільської школи, що мріють стати відомими реперами, став переможцем Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно з одним із найвищих балів від експертів. 

Фільмування відбулося влітку 2020 року у Київській області.   

Для компанії Kristi Fims це третій повнометражний фільм (після “Безславних кріпаків” та вшанованого багатьма преміями і призами фільму “Погані дороги”).

Ідея, за якою написаний сценарій, у свій час вразила продюсера і засновника Kristi Fims Юрія Мінзянова: він побачив в історії Романа Магрука великий потенціал та розпочав знімальний процес. Продюсерами картини виступили Юрій Мінзянов, Дмитро Мінзянов і Влад Ряшин. 

“Події фільму розгортаються в реаліях сільського життя: двоє хлопців мріють досягти успіху та творчої реалізації, пишуть музику та тексти до своїх перших хітів, але в гонитві за легкими грошима один з них потрапляє у кримінальну історію. Фільм музичний, в ньому використано понад 40 треків. Але в ньому багато драматичного: ми змушуємо глядача замислитись, як легко в цьому житті обрати помилковий шлях. Кіно розраховане на молодіжну аудиторію, це сучасна історія, яка є близькою нашому глядачеві. До того ж, це перша в Україні музична драма такого жанру український глядач ще не бачив”, розповідає Дмитро Мінзянов.

Режисер фільму Мирослав Латик, відомий глядачам за комедією “Халепа на 5 baksiv”, анонсує, що в “Королях репу”, є “проста, весела перша частина, і складна, драматична і бандитська друга”.

У головній ролі Казана Михайло Дзюба, випускник майстерні Богдана Бенюка  КНУТКІТ ім. І. К. Карпенка-Карого. Його друга Джонні грає Антон Вельбой, для якого участь у фільмі кінодебют.

Також у фільмі грають Ірма Вітовська, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як, Андрій Борис. 

Всеукраїнський кінопрокат “Королів репу” запланований на осінь-початок зими 2021 року. Конкретну дату виходу фільму на кіноекрани компанія поки не називає.

Фільм: Королі репу

Сюжет: Головний герой фільму – 17-річний випускник сільської школи на прізвисько Казан. Хлопець понад усе мріє стати відомим репером та підкорити серце своєї дівчини Свєти. Заради здійснення своїх мрій Казан готовий ризикнути, але обставини спрямовують його життя у іншому напрямку. 

Виробник: Kristi Films за підтримки Star Media

Режисер: Мирослав Латик

Сценаристи:  Роман Магрук, Олексій Комаровський, Мирослав Латик

Оператор-постановник:  Денис Демидович

Кастинг-директор: Алла Самойленко

Продюсер: Дмитро Мінзянов, Юрій Мінзянов, Влад Ряшин

В ролях: Михайло Дзюба, Антон Вельбой, Ірма Вітовська, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як, Андрій Борис

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.