27 серпня на оглядовому майданчику КВЦ Парковий відбувся перший в цьому році сольний концерт музичного проекту ONUKA. Зірки вітчизняного електро-фольку приготували масштабну презентацію нової платівки KOLIR. Яскрава подія подарувала заряд потужної енергії і дозволила нарешті поспілкуватися з улюбленими артистами наживо.

Альбом KOLIR став справжнім відкриттям в дискографії групи. «Він звучить так, як я« звучу »і відчуваю себе зараз», – каже про новий реліз Ната Жижченко. Дійсно, платівка складається з 10 треків, кожен з яких має особливу енергетику і музичні відтінки. Це і смілива композиція XASHI, і ліричний сингл СЕАНС, і написаний братом Нати 20 років тому трек SON. Платівку також прикрашає блискуча колаборація ONUKA і ДахаБраха: композиція UYAVY. А своєї улюбленою піснею в альбомі виконавиця називає трек TY, на створення якого надихнуло народження сина.

В цілому KOLIR став уособленням симбіозу першої, більш класичної пластинки ONUKA і електронного альбому VIDLIK. Однойменний трек, а також відомі роботи Time, Misto також прозвучали на літньому концерті.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор та фото Irinka Savenko
Технічний редактор Евгений Несин
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».