30 травня 2021 року в Палаці “Україна” відбудеться концерт Святослава Вакарчука в Києві, який представить свій новий музичний проект «Оранжерея». Виступ відбудеться в рамках туру, в який відправляться музиканти групи навесні 2021 року.

Ідея окремого музичного проекту виникла під час запису нового альбому “Океан Ельзи”. Музиканти вирішили зіграти частина пісень в іншому аранжуванні, так, як вони звучали б на вулицях міста. У проекті візьмуть участь музиканти групи “Океан Ельзи”, також в планах Святослава Вакарчука залучити сесійних артистів і жіночий вокал.

Фронтмен групи розповів, що під час концерту музичного проекту «ОРАНЖЕРЕЯ» слухачів чекають більш камерні версії нових і вже відомих пісень ОЕ. Але в будь-якому випадку, таке звучання широкої громадськості буде представлено вперше. Адже останній рік змусив всіх нас уважніше придивитися до тих, хто поруч. Саме в колі близьких людей, а не на великих майданчиках, черпали своє натхнення музиканти і в результаті – отримали півтори години музичних щирих розмов.

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК: «Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом «Океан Ельзи» і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами? Так і народилась ідея мого нового проекту. Ми назвали його «Оранжерея».

До програми концертів «Оранжереї» увійдуть декілька нових пісень, які я написав до майбутнього альбому ОЕ. А також, я б сказав, «домашні» версії пісень Океану та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули».

Концерт музичного проекту «ОРАНЖЕРЕЯ»
Назва проекту так само не випадкова. Саме в оранжереї було знято перше відео на пісню проекту. Бо яким би не був день або погода навколо, оранжерея – це завжди шматочок літа і теплого настрою. Ось і проект «ОРАНЖЕРЕЯ» – дарує тепло, яке завжди з тобою. Незабаром музиканти планують почати ротацію нового кліпу, а потім вирушать у тур по містах України.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.