Учора, 8 вересня, у заміському комплексі Navy пройшов концерт легендарної групи «Мумий Тролль». Бенд після тривалої перерви дав 6 концертів в Україні, заключний відбувся саме на закритті літнього сезону Navy. Цього вечора Instagram опублікував сотні історій, на яких фанати групи підспівували рядки головних хітів – «Утекай», «Владивосток 2000», «Невеста» і навіть відносно нового «Кутить», який Ілля Лагутенко записав спільно з реп-виконавцем Скріптнітом.

«Мумий Тролль» – легендарний рок-гурт, що був заснований у далекому 1983 року у Владивостоку її беззмінним лідером та ідеологом Іллею Лагутенком. Стиль та музика групи позначила собою не тільки зміну тисячоліть, але й нову еру в рок-музиці взагалі. Гурт одним із перших наважився на неймовірні експерименти: вони знімають кліп у жерлі вулкана на Камчатці, виступають на палубі воєнного корабля, дають безкоштовний передноворічний концерт для всіх пасажирів в аеропорту.

Сьогодні «Мумий Тролль» має кілька десятків студійних альбомів, більше п’ятдесяти кліпів і кілька поколінь шанувальників, які з нетерпінням чекають нових пісень і з захопленням беруть на концертах улюблені хіти.

Географія концертів Мумій Троль охоплює найрізноманітніші куточки планети – від Європи, Азії до Африки.

Мумій Троль – це унікальний музичний почерк, що вишукано цитує події політичного і культурного життя світу в своїх піснях. Їх тексти чіпляють і піднімають у свідомості у слухачів глибинні асоціації, засновані на їх особистому досвіді. З кожним новим альбомом музиканти відкривають слухачам нові культурні пласти і горизонти, стають провідниками в «рідкісні землі» і інші світи.

Цього вечора глядачі почули як відомі та улюблені всіма хіти («Утекай», «Инопланетный гость», «Скорость», «Невеста», «Владивосток 2000», «Карнавала.нет»), так і пісні з нового альбому «После зла».

Завершальним аккордом на біс стало виконання відомих та улюблених всіма «Дельфінів». Глядачі і шанувальники групи були у захоплені, щиро «драйвуючи» під відомі хіти та даруючи квіти музикантам.

Крім того, з датою концерту співпав і день народження одного з членів команди, якого соліст Ілля Лагутенко іронічно, але тепло привітав зі сцени: «Сьогодні в нас у колективі на цій сцені – 158-й ювілей у Олександра, він же Саша, він же Шурик у вузьких колах, він же DZA. Відповідальний за відео, комп’ютерні ігри та всі недотехнологіі, якими ми так і не навчилися користуватися!»

Концерт прийняв NAVY – комфортний та затишний порт відпочинку у с.Осещина. на біля Кївського моря.

NAVY – це улюблене місце відпочинку зірок українського шоу бізнесу та медійних особистостей. Концерт «Мумій Тролля» відвідали модель та ведуча Алла Костромічова, зірковий ведучий Анатолій Анатолій, співачка Анна Добриднєва та багато інших.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.