Головна героїня історії – звичайна провінційна дівчина Марта Райцина, яка після незаслуженого звинувачення у вбивстві, змушена тікати з рідного міста. Під чужим ім’ям вона потрапляє в будинок столичного кандидата в мери Ігоря Парфьонова та його численного сімейства. Тут Марта знайомиться і закохується в Олексія – пасерба Парфьонова, з яким той багато років веде приховану війну. Ситуація ускладнюється тим, що Марта – дружина Дмитра, молодшого сина Парфьонова, відомого столичного гонщика і плейбоя, який одружився на ній на зло батькові, але з часом по-справжньому полюбив.

Як повідомили журналістам LuckyUkraine, про те, ким насправді є невістка Парфьонова, випадково дізнається Микита Санніков – слідчий, який давно намагається знайти компромат на цю родину.

Погрожуючи посадити Марту до в’язниці за вбивство, Санніков змушує її шпигувати за Парфьоновими. Марта опиняється в центрі великої і серйозної гри, в якій замішані гроші, зведення особистих рахунків, фінансові афери і людські пристрасті.

У перший знімальний день режисерка-постановниця Аліна Чеботарьова за традицією розбила тарілку. На майданчику зібралися майже всі виконавці головних ролей: хтось знімався в цей день, а хтось спеціально прилетів на «тарілку». Ось що розповіла режисерка про новий серіал:

«У нашому проєкті дуже багато цікавих героїв, які точно полюбляться глядачам, і безліч сюжетних ліній, які постійно і часом несподівано переплітаються між собою. І в основі кожної історії закладені певні смисли. Звичайно, це історія про любов: про почуття, яке проходить випробування і рятує людей, про жагуче спопеляюче кохання, про зраду, віроломство і прощення. І один з головних меседжів такий: кожна людина знаходить свій шлях до порятунку себе і своєї душі через любов».

І хоча за жанром «Місце під сонцем» – класична мелодрама, в сюжеті є також елементи кримінальної драми. У кожного з героїв фільму – своя правда, кожен з них опиняється перед складним вибором. І в підсумку всі вони отримають те, на що заслужили…

У серіалі – потужний акторський склад. Глядачі побачать, як улюблених акторів – Віктора Сарайкіна, Олену Шевченко, Олексія Яровенка, Кирила Кузнєцова, Павла Вишнякова, Катерину Тишкевич, Сергія Дзялика, Дмитра Сову, Віталія Салія, Дар’ю Трегубову – так і молодих осіб, серед яких і виконавиця ролі Марти – Тетяна Ратнікова.

Вітаємо команду проєкту зі стартом зйомок і бажаємо вдалих змін!

Про проєкт:

Зрада коханої людини розділила життя Марти Райциної, звичайної продавчині з провінційного Василівська, на ДО і ПІСЛЯ. Дівчину несправедливо звинувачують у вбивстві, і вона змушена тікати з рідного міста. Випадкове знайомство з Дмитром Парфьоновим призводить Марту в столицю, в багатий будинок його батька – кандидата в столичні мери Ігоря Парфьонова. Кожен з членів благополучної, на перший погляд, родини ховає власні скелети в шафі. А Марта, яка змушена жити в цьому будинку під чужим ім’ям, несподівано опиняється в центрі великої і серйозної гри, де замішані гроші, зведення особистих рахунків, фінансові афери, і, звичайно ж, людські пристрасті.

Марті доведеться пройти крізь безліч випробувань, щоб повернути собі чесне ім’я, знайти справжнє кохання і завоювати своє «Місце під сонцем».

Режисерка-постановниця Аліна Чеботарьова

Оператор-постановник Костянтин Воробйов

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Олена Малкова, Катерина Швець.

Автори сценарію: Лев Карпов, Олена Малкова, Марія Бек, Олексій Сиволап, Олена Зуєва, Андрій Перцен.

Актори: Тетяна Ратнікова, Олексій Яровенко, Кирил Кузнєцов, Павло Вишняков, Олена Шевченко, Віктор Сарайкін, Дмитро Сова, Катерина Тишкевич, Дар’я Трегубова, Надія Хільська, Сергій Дзялик, Віталій Салій, Єва Шевченко-Головко, Захар Шадрін, Андрій Федінчик, Світлана Зельбет, Олена Турбал, Наталія Кленіна, Олена Дудич, Анастасія Король.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian