Нова сучасна клініка була побудована в одному з павільйонів FILM.UA. Її засновником і головним інвестором виступив амбітний Ігор Ілліч Гордєєв, якого глядачі пам’ятають за серіалом «Жіночий лікар 5».

Крім нього в стінах нової клініки ми побачимо улюбленого лікаря Олександра Родіонова. І дізнаємося, як складається його сімейне життя з Ольгою Ольховською.

Не оминуть історію і нові інтриги та таємні розклади. Несподівано в клініці з’явиться ефектна лікарка-репродуктолог Ріта Андріївна Авдєєва – та сама, у якій був короткий роман з Ігорем Гордєєвим. Але цього разу Ріта не буде його підлеглою, вона впаде як сніг на голову і буде мати багато повноважень та незалежність. Що привело її в клініку – почуття до Гордєєва чи бажання помсти? Дізнаємось з нових епізодів.

Додамо, що до колективу приєднаються і інші персонажі з «Жіночого лікаря», але хто саме – поки секрет.

Однак головна інтрига закрутиться навколо лікаря-хірурга Надії Павлової, яка рятуватиме життя людей. Не все в неї складеться легко – серед колег знайдуться заздрісники, які будуть плести інтриги і заважати їй… Та й в особистому житті все буде непросто: Надя шукатиме свою любов, буде помилятися, жити ілюзіями минулого і лікувати розбите серце…Чи розбереться вона зі своїми почуттями і знайде свого чоловіка або порине в кар’єру, забувши про себе?

Виконавиця головної жіночої ролі – акторка Анастасія Паніна – розповідає:

«Моя героїня Надія – унікальний лікар, хірург від Бога: в неї є професійна інтуїція, і саме це дозволяє їй в складних, патових ситуаціях прийняти єдине вірне рішення. Але як і усі жінки, моя Надя хоче простого людського щастя – любові, сім’ї, дітей. Вона мріє про коханого чоловіка, який буде поруч, буде її оберігати і підтримувати…»

У новому серіалі планується 40 епізодів. У кожній серії Надія та її колеги будуть стикатися з заплутаними медичними випадками, вирішувати їх, рятуючи життя пацієнтів.

Вітаємо команду проєкту з початком зйомок і бажаємо вдалих змін!

Режисери-постановники: Максим Гуленко, Павло Мащенко

Оператор-постановник: Володимир Остапець

Продюсери: Ірина Костюк, Ігор Сторчак, Юлія Міщенко

Автори сценарію: Марк Шпарбер, Тетяна Кабзістая, Ірина Феофанова, Світлана Цивінська, Ольга Артюх, Інга Балицька, Антоніна Піховшек, Олена Терешкова

Медичні консультанти: Роман Калина, Олександра Линник

Директорка виробництва: Тіна Мартинюк

Художник-постановник: Наталія Барташ

Художник з костюмів: Марія Мацанюк

Художник з гриму: Наталка Омеляненко

Кастинг: Олександр Звєрєв

В ролях: Анастасія Паніна, Павло Вишняков, Іван Бровін, Олексій Нагрудний, Олег Замятін, Олександра Буличова, Валентин Томусяк, Олександра Епштейн, Дар’я Легейда, Олександр Зіневич, Тамара Морозова, Нінель Амутних, Надія Хільська, Ірина Ткаленко, Єгор Козлов, Марина Масюк та ін.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.