Сьогодні під час фіналу “Танці з зірками” стало відомо, хто саме сидітиме у тренерських кріслах у новому сезоні сезоні “Голос країни-12”. Зіркові наставники з’явились на головному паркеті країни, а саме: найавторитетніший український продюсер Потап, співачка та попкоролева Оля Полякова, яка вперше сяде у легендарне червоне крісло, і діджитал-сенсація DOROFEEVA. Четвертим тренером став рок-легенда, соліст гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.

“Не чекали? А я вже тут. Зустрінемось у новому сезоні “Голосу країни”, – сказав Вакарчук.

Та про дату прем’єри сезону стане відомо незабаром.

Вперше ми побачимо Олю Полякову як одиного із суддів шоу. Хто як не вона навчить учасників тому, як стати зіркою з величезною фанбазою та здобуты любов глядачів. Оля Полякова – співачка з неймовірним голосом у чотири октави, справжня self-made woman, яка завдяки власним зусиллям досягла зіркових висот. Харизма, почуття гумору, відкритість, завзятість та любов до своєї справи –  все це про неї. Відчайдушна суперзірка, яка не любить програвати і зробить все, щоб знайти різнопланових вокалістів з потужними голосами та перемогти.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».