Книга лікаря-психіатра, лікаря-психотерапевта Світлани Ісаєнко, вже стала справжнім бестселером. «Невигадані Історії Вигаданих Людей» – зцілюють душі.

   Книга вийшла літом 2020 року, і за рік запала у серця тисячам людей та змінила їхні погляди на життя. Її можна прочитати двома мовами – українською та російською, а також послухати аудіокнигу.

  Всі ілюстрації у книзі намальовані власноруч авторкою, Світланою Ісаєнко. На сьогоднішній момент вона є засновником двох клінік ментального здоров’я «Dr.Isaenko» в місті Харків і автором унікальних психотерапевтичних курсів.

  У Світлани є одна особливість, вона нікого не залишає байдужим, її можна гаряче любити, або шалено ненавидіти, третього не дано. Книга аналогічно її автору пройде через серце і душу кожного, хто її прочитає.

   Книга «Невигадані історії вигаданих людей» про дівчинку-психіатра, її життя, її пацієнтів і любов, її болі і радощі.

 Вона про життя і смерть, людську цінність і високість, психіатрію і любов, щастя і печалі, хвороби і пекло, про руйнування і створення. 

  Книга, як ковток свіжого повітря, легко читається і захоплює, змушує часом сміятися наодинці з собою в порожній кімнаті або щиро ридати без сорому прямо в транспорті. Книга, змусить замислитись над сенсом життя, людськими вчинками, співпереживати героям, а іноді пофілософствувати.

 Завдяки “Невигаданим Історіям Вигаданих Людей” читачі можуть подивитися на світ ширше, під іншим кутом, який раніше, можливо, вважали абсурдним. Вона дасть поштовх новому витку життя і допоможе стати трішки щасливішими.

  Зараз Світлана Ісаєнко працює над другою частиною книги, яку планує видати вже цього року.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian