Найгарніші світанки — після найтемніших ночей.

У рік кількох локдаунів, перенесень вистав та карантинних обмежень кількості глядачів у залі у Київській опері відбулися прем’єри 4 опер, балету, унікальних концертних циклів «Український диптих» та «Від чуття», а ще єдині покази вистав із зірковим кастом, концерти, міжнародні проєкти, онлайн-зустрічі та прямі трансляції! Окрім того, театр представив проєкт «Якщо ти не ідеш у театр, театр приходить до тебе» ідея якого полягала у виконанні оперних номерів у незвичних локаціях — на ринку та у метро.

З нагоди закриття сезону театр створив атмосферне промо-відео.

27 червня о 19:00 у Київській опері (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбудеться Гала-концерт з нагоди закриття 39-го театрального сезону. Будуть виконані фрагменти із опер українських композиторів, а також світова класика — опери «Богема» Дж. Пуччіні, «Весілля Фігаро» В. А. Моцарта, «Ромео і Джульєтта» Ш. Гуно та «Viva la mamma» Г. Доніцетті — українською.

Особливістю Гала-концерту стануть виступи солістів Київської опери та запрошених солістів провідних оперних театрів світу (Metropolitan Opera, Teatro alla Scala, Opéra national de Paris, Covent Garden, Komische Oper Berlin), переможців престижного конкурсу “BBC Cardiff Singer of the World”. У концерті візьмуть участь: Олексій Пальчиков, Андрій Бондаренко, Олександр Киреєв, Ольга Фомічова, Дар’я Миколенко, Дмитро Фощанка, Анастасія Поважна та Юлія Засімова. За диригентським пультом стоятимуть диригенти театру: Віктор Плоскіна, Володимир Кожухар, Ділявер Осман, Сергій Голубничий, а також запрошений диригент Василь Василенко.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.