ТОП-100 Видатних жінок Київщини-2021


23 травня в Києві відбулася 3-тя офіційна церемонія нагородження ТОП-100 Видатних жінок Київщини-2021

Вже 3 раз в історії сучасної України проходить Національний рейтинг визнання «Топ-100 видатних жінок України», що представляє до уваги публіки видатних та впливових жінок Київщини.
Урочиста подія пройшла у «Дніпровській Рив’єрі» – найпрестижнішому комплексі на берегу Дніпра з видовою терасою та власним пляжем.
Це проект про відомих українок, які досягли неймовірних результатів у різних сферах культурного, мистецького, суспільно-політичного життя нашої країни. Сучасна жінка здатна приймати важливі рішення, що впливають на суспільство, бізнес та культурне життя України.
Найкращі та гідні представники сфери державної служби, моди, бізнесу та мистецтва отримали свої почесні нагороди. Завдяки таким жінкам наше суспільство змінюється на краще. Адже успіх України – це успіх її громадян, які добре роблять свою справу. Також подія демонструє гарний приклад та стимулює інших до реалізації власних задач та цілей.

Урочисту церемонію відкрили організатор події Олеся Тарасенко, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine, ведуча на міжнародному телеканалі Аллатра ТВ, голова клубу Успішних Жінок – Київ 2021: «Мета проекту – ідентифікувати видатних лідерів різних сфер діяльності, популяризувати лідерство, підприємництво, культуру, спорт, мистецтво, освіту, медіа тощо на благо України!».

Організатор, Лілія Олійник – Успішна бізнес-леді та щаслива мама чотирьох дітей, засновниця Торгової марки Айлів та Громадської організації Живу в гармонії, Школи Досконалості Лілії Олійник, газети Еко Україна, ініціаторка Міжнародного Екологічного Форуму, авторка та ведуча радіопередачі «Історії успіху» та телепередачі «Щаслива родина», голова КУЖ Київ 2019 та 2020, зазначила, що «цей проект є вкрай важливим і для підростаючого покоління. Нова генерація має усвідомити замість необхідності їхати за кордон працювати, брати приклад у тих жінок, які створюють майбутнє України та прославляють її далеко за її межами!»

Усі номінанти – як активні і успішні жінки, що мають помітний вплив на формування суспільної економіки і ділової культури України. Серед номінацій «Ім’я року», «Жінка світу», «Соціальний бізнес», «Бізнес-леді», «Благодійність», «Громадські справи», «Медіа», «Індустрія моди і краси», «Психологія», «Медицина», «Здоровий спосіб життя», «Культура та мистецтво», «Наука», «Освіта» тощо.

Номінацію «Ім’я року» отримала політик, громадський діяч, народна артистка України, професор, кандидат юридичних наук співзасновниця Міжнародного жіночого руху За сімейні цінності Захур Камалія. Номінацію «Жінка світу» отримала Оксана Білозір, відома співачка, Народна артистка України, громадський і політичний діяч.

Переможниць прийшли привітати відомі виконавці. Володимир Гришко – всесвітньо відомий метр української і міжнародної сцени, Ігор Мізрах – відомий український бізнесмен, економіст, громадський діяч, меценат, благодійник, автор і виконавець пісень, Софія Єгорова – співачка, переможниця міжнародних вокальних конкурсів, Кравченко Андрій – ведучий, співак, артист, професійний вокаліст, Заслужений артист естрадного мистецтва України, Ксанті – співачка, автор пісень, кандидат наук, директор громадського об`єднання «Україна славетна», засновник фестивалю, телеведуча та українська гречанка, Зафра Марія – володарка унікального голосу, автор-виконавець в жанрі ліричного шансону і естрадного романсу, Марі Пежо – талановита співачка, композитор і автор власних пісень, Олег Корбан-Даллас – український співак, шоумен, продюсер, композитор, вокальний тренер, актор.

Гостями події стали найвідоміші представники різних сфер суспільної діяльності – державної влади, дипломатії, бізнесу, меценатства, політики, спорту, культури та мистецтва. Це творча та інтелектуальна еліта – лідери у своїх сферах розвитку, це професіонали своєї справи, які власним прикладом показують, що успішний розвиток в Україні можливий за будь-яких умов.

Ведучими церемонії стали модель, блогер, телеведуча та ведуча заходів – Рудика Єлизавета та співачка, автор пісень, кандидат наук, директор громадського об`єднання Україна славетна, засновник фестивалю, телеведуча та українська гречанка – Ксанті.

Партнери церемонії:

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів; мультибрендовий магазин професійної косметики Amoreshop; краще видавництво “Саміт-Книга”, Perrier – мінеральна вода натуральної газації з самої Франції; Prosecco Serena; центр естетичної косметології та психології “Skin&Soul”, фітнес група “Континент”, що є оператором фітнес послуг торгових марок СпортЛенд і FitnessContinent; імпортер елітних алкогольних напоїв Almatera; молодий бренд Courage що включає нові розробки догляду за тілом та нігтевою естетикою; ГО Білий птах; компанія Biopharma – експерт в області підтримки імунітету; компанія LR Health&Beauty; Cidre – спочатку було яблуко; компанія DuoLife; Slanovskiy європейський бренд весільних та вечірніх суконь; рекламна агенція “Барбарис” та дизайнерський мультибренд VoleeYu.

Медійні партнери:
ТВ: 33 канал, АллатРа ТВ, Fashion TV UA, Happy Star TV
Журнали та онлайн-видання: журнал Luxury, журнал Crush, LuckyUkraine, журнал Podium real, VTrendi, Tut-Ua.com.