ТОП 100 видатних чоловіків Київщини 2020

ТОП 100 видатних чоловіків Київщини 2020

18 жовтня в Києві в готелі «Турист» та ресторані «Franchesco» відбулася офіційна церемонія нагородження ТОП-100 Видатних чоловіків Київщини-2020. Захід пройшов у новому залі готелю із дотриманням усіх карантинних санітарно-епідеміологічних вимог.

Це подія, яка об’єднала спільноту кращих чоловіків Київщини за рейтингом номінаційної колегії та за результатами соціологічних опитувань киян. Гостями події стали найвідоміші представники духовенства, державної влади та дипломатичного корпусу, бізнесмени та інвестори, меценати, еліта, митці, політики, зірки естради та спортсмени Києва та Київської області.

Організаторами заходу виступили Олеся Тарасенко, засновниця 1-г блог-журналу України «LuckyUkraine», організатор проектів культурної, соціальної та благодійної спрямованості, та Лілія Олійник – успішна бізнес-леді, засновниця Торгової марки Айлив, газети «Еко Україна», голова КУЖ Київ 2019 та 2020 рр.

На гостей чекали фотозвіти від кращих фотографів Києва та виступи зірок українського шоу-бізнесу – співаків Олега Корбана-Далласа, Єгора Грея та Ігоря Мізраха, співачок Ксанті та Софії Егорової, а також виступ Менталіста Таємничого Макса.

Ведучими церемонії стали акторка, блогерка, ведуча Рудика Єлизавета та радіоведучий, автор Сергій Комаровський.

Номінаційна Колегія Національного рейтингу визнання «ТОП-100 ЧОЛОВІКІВ УКРАЇНИ» на чолі з Експертною Радою «Європейського Бюро Розвитку Бізнесу» розглядали кожну кандидатуру. Процедура триває до 3 днів.

КЕЙС:

Задача. Проведення церемонії “під ключ”, підвищення впізнаванності організаторів та залучення бюджета.

Артисти: запросили 5 виконавців та 1 артиста орігинального жанру.

Подія