Премія «Літературний Олімп»

Премія «Літературний Олімп»

10 жовтня 2020 року на честь ювілею видавничого дому «АДЕФ-Україна» відбулася перша літературна премія «Літературний Олімп». Метою премії стала необхідність оцінити здобутки та гідно вшанувати кращих авторів видавництва, відзначити їх внесок та вплив на формування літературного та читацького простору України. Премія започаткована з нагоди ювілею видавничого дому «АДЕФ-Україна», а саме 25-річчя. 25 років видавництво не просто видає книги, а працює з кращими авторами України в різних жанрах.

Всі книги, випущені «АДЕФ-Україна», відібрані найсуворішим чином за змістом, оформлені і виготовлені з використанням кращого поліграфічного обладнання та екологічно чистих і якісних матеріалів, представлених на ринку. І таких проектів за 25 років зроблено більше 500. Найбільш знакові з них: «Пересопницьке Євангеліє», «Пересопницьке Євангеліє. Витоки и сьогодення », двомовне видання поеми Шота Руставелі «Витязь у тигровій шкурі», тримовне видання поеми Алішера Навої «Фархад і Ширін», твори Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита», «Собаче серце», «Біла гвардія» тощо.

Ім’я номінантів премії «Літературний Олімп» були внесені в літопис української літератури як кращих авторів сучасної України. Премія була вручена в наступних номінаціях: письменник року, поет року, відкриття року, натхнення року, вірність темі, ТОП експерт, найкращий твір жанру, краща книга для дітей, вірність АДЕФу, краще науково-популярне видання.

Номінантів премії привітали співачка Miss Iris, білорусько-українська співачка та автор пісень Xena. Захід проходив під музичний супровід квартету.

На заході кращий дайджест сучасного арт-простору Агенція ArtBureau представив роботи двох молодих сучасних українських художниць – Анни Бітаєвої та Agata Ber, які в своїх абстрактних полотнах розмірковують про внутрішню єдність душі і тіла, пов’язуючи всі частини ліній, прямих, та яскравих образів в єдине ціле.

Це була красива церемонія нагородження: вручення нагород і дипломів, а також подарунків від партнерів церемонії «Sweetanok» та «Київське сухе варення».

Урочиста церемонія нагородження премією «Літературний Олімп» за версією видавничого дому «АДЕФ-Україна» відбулася 10 жовтня 2020 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

Медійні партнери: Аллатра ТВ, 33 канал, LuckyUkraine, журнал KyivDiplomatic, журнал Podium Real, Tut-ua.com, VTrendi, StarBrothers

Медійний супровід події здійснює 1-й блог-журнал України LuckyUkraine, засновник Олеся Тарасенко.

Основний меседж сьогодні: не читайте багато, вибирайте книги дуже ретельно, щоб кожна прочитана книга робила Вас розумнішими, душевніше, чистіше і допомагала б Вам жити!