Світ потроху звикає до “життя в стані карантину” та підлаштовується під нові правила. І ми — разом із ним! Співачка й активна travel-блоґерка Marietta рада можливостям закордонних пригод, навіть за умови певних пандемічних обмежень. Нещодавно разом із чоловіком і мамою артистка вирушила відкривати для себе східну казку Дубаю та ОАЕ. Про свої враження та поради щодо цікавого для всіх членів родини проведення часу Marietta охоче поділилася в наступному матеріалі.

  1. Емірати знаходяться на Персидському заливі та Індійському океані. В міжсезоння, коли спека на вулиці досягає 43 градусів, вода в регіонах заливу не надто відрізняється від повітря за “накалом пристрасті” 🙂 Освіжитися навряд чи вдасться! Тому зараз раджу для відвідування район Емірат Фуджейра. Щоправда, на найкрутішому місцевому пляжі — всього три готелі… Однак краєвиди, що відкриваються з них, і можливість пережити у відносно прохолодній водичці еміратське сонце варті того, аби поборотися за бронювання місць саме в них.
  1. Ми з чоловіком мріяли потрапити до парку розваг Ferrari World на острові Яс в Абу-Дабі. Саме там є найшвидша у світі американська гірка Формула Росса, яка розганяється до швидкості аж 240 км/год! І от що прикро: саме вона не працювала в наш візит… Інші ж атракціони можуть розчарувати дорослих поціновувачів подібних тем. А от дітям там точно сподобається!
  2. Must-see в Еміратах — пустелі! Ми були всією родиною на екстремальній екскурсії на джипах. Дуже цікаво було з колоритом повечеряти в таборі бедуїнів!
  3. Аквапарк “Аквавенчер”! От де ми теж отримали максимальне задоволення від відпочинку! Там, як на диво, було небагато людей. Особливо — як для найкращого аквапарку Дубаю. Абсолютна “зірка” цього закладу — акватунель крізь міні-акваріум з акулами!
  4. Незрівнянні враження дарує і спільний підйом на найвищий хмарочос у світі Бурдж Халіфа. Ми “впоралися” зі 124-м поверхом, але є й варіант 168-го! Вражає не тільки вид, що відкривається з нього, а й усвідомлення того, на що здатна людина: цей архітектурний витвір сучасного мистецтва було створено всього за 6 років! Головне — не переймайтеся, що підлога під вашими ногами буде трохи колихатися. Це особливості будівництва: саме у такий спосіб конструктивно витримуються всі 828 метрів краси! 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.