Цієї зими Borisoffsky і культові Green Grey записали фіт у форматі синглу під назвою “Квартира-космос”. І прямо зараз пісня виходить в ефір.

Артисти зійшлись у спільному посилі пісні. Вона про вічне, про пошук себе, дослідження та усвідомлення у великому відкритому світі.

“Для мене цей трек – це акт переосмислення мого старого матеріалу, а разом з ним і себе. Ми у космосі і космос в нас. Дивно, як сильно ми змінюємося протягом життя, скільки образів собі вигадуємо і намагаємося в них вірити… “, – коментує Borisoffsky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Завдяки різниці у музичних підходах і погляді на пісню, колаборація вийшла доволі цікавою. Сингл змушує задуматись, одночасно налаштовує на філософський пошук чогось і підштовхує до дій.

“Для мене важливе питання «бути чи здаватись». Хлопці для мене приклад самобутніх артистів, які гнуть свою лінію. Це надихає”, – Borisoffsky про роботу з Green Grey.

За традицією, Borisoffsky разом з синглом випустив кліп, який вже доступний на офіційному YouTube каналі артиста. Зйомки кліпу відбувались в унікальній студії – One Location. Єдина студія в Україні, що використовує технологію побудови віртуального простору.

Трек доступний на всіх музичних платформах. Пристебніть ремені!

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian