Виставку «Приборкувачі часу. Династія Вербицьких» в Національний музей Тараса Шевченка до 100-річчя з дня народження Георгія Вербицького представляв онук художника – Сергій Вербицький, художник у 5-му поколінні.

Неймовірні акварелі – свідчення часу, які родина художників зуміла зупинити за допомогою фарб і фантазії, представив до 100-річчя з дня народження Георгія Вербицького його онук, Сергій Вербицький, художник у 5-му поколінні.

Діти є продовженням і надією кожної династії, в них зберігаються цінності роду, вони і є наше майбутнє. Карина Горбенко, лауреатка конкурсу «Зірка FEST», донька підполковника СБУ Ігоря Горбенка, який загинув у 2014 році, захищаючи Україну, виконала пісню, присвячену героям.

Показ осінньої колекції українських вінків від Светлана Зброй – як оберегове символічне дійство во славу українських династій.

Постановка показу Modas Модельная школа

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Евгений Несин

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian