Гурт DNK RomaNa презентує нову роботу “Дотик янгола”.

“Дотик янгола” – глибока, лірико-драматична пісня з філософським задумом.

Як повідомили журналістам LuckyUkraine, “у кожного з нас напевно був момент у житті,  коли ти відчув янгола поруч, коли на сто відсотків впевнений, що якась вища сила оберігає тебе від лиха. В нашій пісні показані дві історії: одна про людину, яка розчарувалася у житті, і не бачить ніякого виходу зі своєї ситуації, друга історія про людину, котра начебто заграє зі своєю долею та хизується сміливістю. Об’єднує їх те, що в кожного свій шлях, і наша віра в тому, що будь-кому відведений певний час.  Дякую Роману за влучне прочитання такої метафоричної теми” – розповідає Наталія.

“Дотик янгола” – пісня в стилі поп-рок не залишить вас байдужими. Звичайно, в сучасному світі у кожного своя віра, але навряд чи хтось поставить під сумнів сили всесвіту.

“Звертаючись до слухачів, ми пам’ятаємо, що мистецтво має значний вплив на виховання нового покоління, отже ми прагнемо створювати змістовний контент” – ділиться автор і соліст гурту Роман.

Відеоробота “Дотик янгола” демонструє саму ідею пісні, що життєвий шлях – це велике поле, де ти як колос, який проходить всі стадії від народження, аж до самого кінця, а також приклад людини яка ризикує кожен день. Будь-яка мить життя – це вибір, і тільки янголи, змінюють його, запускаючи знову годинник за секунду до його зупинки.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.