На сьогоднішній день, VIDVERTO, це музиканти із Києва, Дніпра і Львову, які об’єднали свої зусилля, для того, щоб писати сучасний український поп-рок.

З кожним новим треком VIDVERTO вдосконалюють звучання своїх пісень, знаходять нові форми вираження, експериментують. Цього разу пісню можна охарактеризувати як поп-рок соул, з гітарними рифами і приспівом, що легко запам’ятовується.

«Поміж людей» не давалася просто – зазначає лідер гурту VIDVERTO, Євген Назарук . Вона чекала свого підходу, ритму, темпу.

Спочатку по відчуттям було схоже на LP. Потім стало схоже на Океан Ельзи. А потім почалися репетиції повним складом музикантів.

VIDVERTO вперше її заграли взимку на атмосферній львівській репетиційній базі, поряд зі старим містом. І вийшла якась гранжева Нірвана з скримами і зривами голосу. Потім будуть репетиції на базах Києва. Мабуть енергетика навіть приміщень впливає, на те, якою стане пісня.

На Лівобережці пісня лунала як атмосферне інді. А на Подолі набувала фанку і диско. Задача завжди полягає в тому, щоб розчути, в який бік піти, коли пишеш саме оцей трек.

Врешті пісня стала такою, як вона звучить зараз.

Під акустичну гітару пісня грається легко і в задоволення, а це завжди знак гарний.

Прослухати та оцінити трек можна на YouTube та на електронних платформах

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.