Ніхто не стоїть осторонь тієї ситуації, яка зараз відбувається в Україні через російську агресію. Відомі співаки, актори, публічні люди та блогери використовують свої акаунти у соціальних мережах для того, щоб допомагати збирати на потреби благодійних фондів та громадських організацій. Так, днями ГО “Лікарський Фронт” повідомила, що вони разом з публічними людьми з усієї України зібрали кошти на придбання більше 20 автомобілів. Саме ці авто вже допомагають з евакуації з гарячих точок, а також з доставкою медичних аптечок та корму для тварин по всій країні. 

Це автомобілі марок RENAULT KANGOO, Peugeot Partner, RENAULT TRAFIC, Nissan X-Trail, Toyota Camry, Nissan Murano, Honda Pilot, Ford Transit та багато інших.

Все це було б неможливо без помочі багатьох відомих особистостей, блогерів, а також без участі кожного окремого українця, який долучився до збору коштів. 

Варто відзначити, що з першого дня повномасштабного російського вторгнення бізнеси та ініціативи голови ГО “Лікарський Фронт” Андрія Лисецького надають підтримку державі, військовим та цивільному населенню, аби Україна змогла вистояти та перемогти, а люди – зберегти життя та здоров’я.

Крім того, ГО “Лікарський Фронт” не забуває і про тварин, волонтери організації продовжують вивозити тварин з точок бойових дій та завозять корм до притулків. 

Зробити донат можна за посиланням: https://secure.wayforpay.com/donate/dcf8039636187 (надійний сервіс, гроші потрапляють напряму на наш розрахунковий рахунок і далі ми їх перетворимо в аптечки та доправимо на фронт). Навіть 1 гривну можна відправити усього у два кліки.

В Україні, як і у всьому світі, зараз відбуваються глобальні зміни, трансформація всередині кожного з нас настільки значуща, що вже неможливо жити як раніше. Ми потребуємо бути корисними та допомагати тим, хто цього потребує, насамперед, щоб відчувати себе Людиною з великої літери та відчувати життя. 

Немає сумніву, що об’єднаними зусиллями ми привертаємо увагу світу до України та зацікавлюємо міжнародні фонди та організації до колаборації. Волонтери, громадські організації та міжнародні благодійні фонди вже зробили немало для української держави, але цю спільну щоденну роботу потрібно продовжувати задля того, щоб якомога скоріше настав мир в Україні. Усі наші зусилля крок за кроком наближають до перемоги, а єдність та самовідданість українського народу надихає не тільки самих українців, але і людей по всьому світу. 

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».