Ukraine Tourism Awards 2021 – головна туристична премія України. Організаторами заходу є громадська спілка “Visit Ukraine” та Київська Туристична Асоціація, за підтримки Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ).


Головна мета події – звернути увагу на те, що туризм є дуже важливою галуззю в сфері економіки.

Церемонія відбудеться в режимі офлайн з дотриманням всіх карантинних норм.  

Цьогоріч Ukraine Tourism Awards 2021 – ще масштабніша, ще впливовіша, ще більше номінацій та подарунків, а також грандіозне гала-шоу та церемонія нагородження переможців за присутності експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей.

Цьогоріч Україна обиратиме переможців у наступних номінаціях:

1. НАЙКРАЩИЙ  ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР

2. НАЙКРАЩИЙ ЗАМІСЬКИЙ КОМПЛЕКС

3. СЕРЦЕ АВІА ПРОСТОРУ 

4. ВІДКРИТТЯ РОКУ У ГОТЕЛЬНІЙ СФЕРІ

5. НАЙСМАЧНІШИЙ РЕСТОРАННИЙ БОРЩ

6. НАЙКРАЩИЙ ТУРИСТИЧНИЙ МЕДІАБЛОГЕР

7. МІСТО МОГО СЕРЦЯ 

8. РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ

9. НАЙКРАЩИЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ ГІД 

10. АМБАСАДОР #МАНДРУЙУКРАЇНОЮ

11. НАЙКРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК

А також особлива номінація, присвячена розвитку інклюзивного туризму – ДОСТУПНИЙ ТУРИЗМ, яка поділена на три підномінації:

Гостинність без меж

Комфортна ресторація

Безбар’єрна культура

Збір заявок на участь у премії Ukraine Tourism Awards 2021 відкрито до 07.12 до 18:00.

Премія влучає в серця українців, які піднімають, розвивають, та з кожним роком вдосконалюють сферу туризму. Всі номінації спрямовані підтримати та розвивати різноманітні напрямки туризму, і кожен переможець отримає серце Ukraine Tourism Awards як знак вдячності та поваги.

Цього року в 14 номінаціях буде відзначено кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування, а також приділили особливу увагу інклюзивному туризму.

Гала-шоу та церемонія нагородження переможців відбудеться 17 грудня 2021 в InterContinental Kyiv за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей. 

Посилання на заявку учасника церемонії, подача заявок по номінаціях: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdafFhch_cO9UuScpKKY2quNgQxHrZQtfasA09F6YkDn_l7Uw/viewform  

 

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian