15 травня 2021 року в рамках XVIII Всеукраїнського багатожанрового фестивалю «STAR WAVES», який проходив в Херсоні,  відбулося встановлення рекорду України в категорії «Масові заходи»:  «Найбільша кількість наймолодших ведучих всеукраїнського фестивалю вид 6 років, які вели захід безперервно протягом 10 годин».

Захід проходив за підтримки Міського Голови  та Депутатів Херсонської міської ради VIII скликання. Головою журі фестивалю була Народна артистка України – Ніна Матвієнко.

Рекорд установили організатори фестивалю:

  • кавалер ордена Берегиня України, засновник і організатор Всеукраїнських та Міжнародних творчих фестивалів і модельних конкурсів, засновник Арт-студії «HappyKids», член Асоціації діячів естрадного мистецтва України – Оксана Пономарьова.
  • співорганізатор і організатор Всеукраїнських творчих конкурсів і фестивалів, співвласник однієї з найуспішніших івент-агентств Херсонщини, автор сценаріїв, режисер, ведучий і телеведучий, член асоціації діячів естрадного мистецтва України – Андрій Ярьоменко.

Від Книги рекордів України, фіксувати рекорд, з Києва приїхала Олеся Тарасенко – засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, ведуча на міжнародному телеканалі Аллатра ТВ, голова Клубу успішних жінок – Київ (2021). Вона від імені генерального директора Книги рекордів України Ганни Крисюк  привітала організаторів та учасників зі встановленням рекорду України.

Всі ведучі – учасники рекорду отримали свої заслужені дипломи.  

До зустрічі на нових рекордах!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.