На ринку ювелірних прикрас з’явився унікальний бізнес-кейс: тепер можна щомісяця отримувати нову каблучку, сережки, браслет чи ланцюжок, не купуючи їх.

Молодий бренд ювелірних виробів ORXATA вперше в Україні запускає сервіс підписки на свої прикраси. Така практика існує на світовому ринку, але до сьогодні ще не застосовувалась в Україні.

«Принцип простий: ти оплачуєш підписку на півроку та щомісяця отримуєш у користування нову прикрасу з асортименту бренда. За місяць повертаєш прикрасу і отримуєш іншу. У базовій підписці ти не знаєш, що саме приїде цього разу, у дорожчій версії – обираєш сама», – пояснює засновниця бренду ORXATA Альона Кучернюк. Концепт бренду ORXATA –  стильні ланцюжки-трансформери. Їх розмір і навіть дизайн можна змінювати прямо на тілі. Прикраси створюються вручну, за власним дизайном бренду.

 «Мій батько був інженером. Я з дитинства захоплювалася його винаходами та патентами, часто ходила до нього на роботу і мріяла теж створювати щось корисне та функціональне», – розповідає Альона Кучернюк.

Сережки-трансформери та каффи-кольє, адаптивні ланцюжки на пальці, на руки чи на тіло абсолютно не потребують примірки – їх можна підлаштувати під себе, не обмежуючись розміром чи формою. Все це робить онлайн-шопінг максимально комфортним, а формат підписки дозволяє спробувати кілька прикрас за ціною однієї.

За 6 місяців підписки є змога вивчити прикраси в прямому сенсі на власному тілі: визначитись, яка з моделей пасує більше, яка краще поєднується з одягом і настроєм, пересвідчитись в якості та поекспериментувати.

Довідка:  Бренд ORXATA заснований під час першого ковідного локдауну, у березні 2020-го в Києві. Джерело натхнення – новаторські інженерні конструкції і темперамент Середземномор’я. Сайт https://www.orxata.jewelry

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.