На честь виходу в прокат фільму «МАТРИЦЯ: ВОСКРЕСІННЯ» – наступної частини улюбленої франшизи від режисерки-новаторки Лани Вачовскі. одразу в трьох кінотеатрах мережі «СІНЕМА СІТІ», в Києві, Одесі та Вінниці провели презентацію фільму.
Серед перших глядачів стрічки були: Павло Зібров, Римма Зюбіна, Тоня Матвієнко, Олег Панюта, Анна Мачух, Марина Кудерчук (госкіно), Арам Арзуманян, Євген Капорін, Дар’я Трегубова, Софія Єгорова, Вікторія Махоян та україніські блогери

22 грудня зустрічали гостей на червоних доріжках, і традиційно фотографували на фоні тематичних фотоволів.
Dj mr.Sunny – в Києві, dj Vova Lavin – у Вінниці та dj Lex Leon – в Одесі, створювали атмосферу діджейськіми сетами: міксували найпопулярніші та найвпізнаваніші треки з фільмів «Матриця».
Ведуча Яна Мануйлова в Києві, вінницький ведучий Юрій Постовий та ведучий Вадим Сілін – в Одесі проводили бліц-вікторини на тему попередніх фільмів.

Welcome drink – для повнолітніх гостей: смачні коктейлі від Jack Daniel’s з фірмової барної стійки – для гостей в столичному «Сінема Сіті»; вінничанам робили тематичні коктейлі ТМ NEMIROFF – на вибір синій або червоний; в Одессі пригощали ТМ Villa Krim.

О 20:00, одночасно, почали перегляд фільму у всіх трьох кінотеатрах.
Фільм вже в прокаті і можна подивитись у форматах: 2D, 4DX; в київськму кінотетрі в залі №1 можна дивитись зі звуком Dolby Atmos!

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian