За словами організаторів метри музики потішили своїм співом понад 15 тисяч шанувальників. Люди почали збиратися на стадіоні задовго до початку концерту, а вже о 8 годині вечора на сцену вийшли ведучий проекту – Віталій Фєдєв та оголосив перших учасників. Серед них були українські гурти Анет Фадєєва та кавер-бенд “Perfect Project”.

Молоді люди були на розігріві. Першими, хто виступив після них виявився відомий німецький гурт Snap! з американською вокалісткою Penny Ford. Перший хіт “Power” підірвав публіку та змусив кожного згадати ті роки, коли пісні переписувалися з магнітофону на магнітофон.

Другими були британські вокалісти гурту East 17. Хлопці постійно комунікували з аудиторією, питали, чи все гаразд та навіть підійшли на край сцени, щоб потиснути людям руки. Вони виконали свої старі хіти та презентували нову пісню у самому кінці. Але найочікуванішою зіркою дня була солістка Ace of Base – Jenny Berggren. Саме під її пісні молоді дівчата у дев’яності танцювали на вечірках та заслуховувалися вдома під мрійливі думки про кохання.

Саме Jenny є тою самою співачкою, що отримала немало нагород за свою співочу кар’ эру. Також, на сцені, вона поділилася тим, що надихнула її на співочу кар’єру солістка гурту ABBA. Завдячуючи їй, Kenny виконала на сцені світовий хіт у новому оранжируванні.

Серед приємних бонусів виявився розіграш квитків, так прямо зі сцени троє щасливчиків отримали перепустку для своїх друзів, що очікували під “Чоргоморцем”. Загалом люди наче повернулися у дев’яності, доторкнулися душею до минулого.

Ася Радько

Фото: Demone Ritti

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.