14 жовтня 2021 року у Жовтневому палаці відбувся святковий гала-концерт музичної премії “Шлягер року”-2021 в Києві, що присвячений 25-річному ювілею премії. Ідея заснувати відзнаку належить нинішньому ректору академії музики ім. Глієра, композитору Олександру Злотнику. Вона сподобалася діячу культури Олександру Свистунову і журналістці українського радіо Анжелі Нарбоєвій.

З того часу минуло вже чверть століття і премію отримало чимало українських артистів, поетів та композиторів. Пісні можуть бути написані і виконуватись  українською чи російською мовою, проте виключно вітчизняними митцями.

Цього вечора на сцену вийшли кращі з кращих і заспівали найбільш відомі за всю історію України пісні. Адже премія “Шлягер року” з’явилася майже з незалежністю нашої держави, і відтоді є невід’ємною частиною нашої естради.

На сцені прозвучали найкращі пісні, які стали шлягерами мільйонів глядачів і слухачів, у виконанні: Оксана БІЛОЗІР, Катерина БУЖИНСЬКА, Наталія БУЧИНСЬКА, Павло ЗІБРОВ, Тетяна ГОРОБЕЦЬ, Анатолій ГНАТЮК, Алла КУДЛАЙ, Анатолій МАТВІЙЧУК, Ольга СУМСЬКА, Микола СВИДЮК, Дмитро і Назарій ЯРЕМЧУКИ, Наталія ШЕЛЕПНИЦЬКА, Ірина ШИНКАРУК, Сергій БЕЗСОНОВ, Віталій БОРИСЮК, Kristina V, Петро ЧОРНИЙ, Олег ШАК, Тетяна ДОКАНІНА, Андрій ІЩЕНКО, Єва ШПОРТЬКО, Артем КОНДРАТЮК, Марина КОЛОМІЄЦЬ, Анастасія і Олексій ШПОРТЬКО, квартет “ГЕТЬМАН”, ВІА “КОБЗА”, група “ФРИСТАЙЛ”.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency
Фото Igor Semenyaka

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».