27 квітня стало знаковою датою для сфери культури та спорту України. Саме в цей день був підписаний меморандуму про співпрацю між 1-м блог-журналом «LuckyUkraine» та громадською організацією «Громадська рада з питань культури та спорту України».

Підставою укладення меморандуму стала необхідність встановлення партнерських відносин у сфері культури і спорту.

Серед важливих напрямів співпраці варто виділити вдосконалення нормативно-правової бази у сфері культури та спорту, обмін позитивним досвідом діяльності як зарубіжним, так і вітчизняним, проведення спільної інформаційної політики, залучення до проектів фахівців відповідної сфери діяльності, організація та проведення заходів культурно-соціальної спрямованості.

Засновник 1-го блог-журналу «LuckyUkraine», відомий культурний та громадський діяч, Олеся Тарасенко відмітила, що «об’єднання зусиль заради досягнення таких шляхетних цілей і вироблення ефективних механізмів у сфері культури та спорту, сприятиме процесам виховання молоді на високих морально-етичних цінностях. Саме цього потребує наша сьогоденна реальність».

Директор видавництва «Саміт-книга», член Правління Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, Іван Степурин слушно зазначив, що «сьогодні дуже важливо об’єднувати зусилля заради врегулювання ситуації у сфері культури заради нашого майбутнього. Бо, як відомо, культурно-мистецька сфера зараз переживає складні часи. І наше завдання – підтримувати її».

Підписання документу відбулося у приміщенні ТОВ «Видавництво «Саміт-Книга», що є на сьогодні є найбільшим видавничим домом, який надає авторам творчий простір. У видавничому портфелі видавництва – сучасна художня та публіцистична література, книжки для дітей та ін.

1-й блог-журнал «LuckyUkraine» і видавництво «Саміт-книга» запрошують до співпраці і спільної діяльності представників органів влади, місцевого самоврядування та експертів.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.