«Нарешті ми відкрилися! У нас було декілька переносів, через карантин, через хвороби учасників ми і зараз мали деякі проблеми з відкриттям, але ми змогли це зробити! Нажаль, на стіні в музею поки-що лишилося вільне місце для однієї картини, яку наша художниця так і не змогла привезти, але ми її туди обов’язково повісимо!

Цього року у нас – 16 митців з різних куточків України, це відомі художники і молоді імена, що тільки починають свій творчий шлях. Я дуже рада, що змогла зібрати всіх разом і показати вам такі чудові роботи. Зараз тривають карантинні обмеження, тож ми не змогли прийняти всіх бажаючих на презентацію виставки, але вона триває до 26го травня і у всіх буде ще можливість потрапити в музей та поспілкуватися з авторами.

Ми будемо інформувати про це в Фейсбуці в створеній події та на моїй особистій сторінці – https://www.facebook.com/profile.php?id=100015373988837» – коментує виставку кураторка проєкту Ірина Федоренко (SEMIRA).

Цього разу в рамках Фестивалю сучасного українського мистецтва «Сліди» були представлені і нові роботи Ірини, як художника, це картини із серії «Faces» – портрети відомих особистостей. Обов’язково завітайте в музей, щоб дізнатися, хто ж це цього разу! До речі, деякі з героїв робіт завітали і на відкриття.

«Кожен із нас залишає свої сліди. Якими вони будуть – залежить від оточення, обставин, моменту, а найбільше – від нас самих» – девіз виставки і це справді так!

Фестиваль сучасного українського мистецтва «СЛІДИ» – це масштабний артпроєкт, що проводиться вже вдруге. Минулого року експозиція зайняла аж два поверхи Музею та отримала чимало схвальних відгуків. За рік ми навчилися жити в ситуації невідомості, неповноти розуміння сьогодення та майбутнього. Цьогоріч у рамках фестивалю пройдуть виставки в різних локаціях міста. Саме у Музеї Києва на Б. Хмельницького, 7 ми представляємо глядачам виставку «ART IS EVERYWHERE». І оскільки певна неповнота інформації стає нормою сучасності, організатори вирішили бути в тренді і не анонсували імена учасників артпроєкту. Але вже зараз ми їх розкриваємо:

Ірина Федоренко (SEMIRA) – Київ

Віктор Проданчук – Львів

Наталья Проданчук – Львів

DatFarmer – Київ

Аліна Храпчинська – Харків

Віктор Лисинюк – Умань

Оксана Третьякова – Київ

Віра Подкоритова – Київ

Ганна Колесник – Київ

Ірина Павлюченко – Харків

Юлія Шаповалова – Київ

Оксана Охапкіна – Київ

Наталія Черногуз – Київ

Ольга Лець – Київ

Олеся Тарасенко – Київ

Дарья Давіденко – Київ

Концепція Фестивалю сучасного мистецтва «СЛІДИ» залишається незмінною: це поєднання робіт початківців і вже відомих, визнаних художників в одному виставковому просторі. Учасники проєкту – митці з різних куточків України. Разом вони розкривають основну ідею проєкту – прагнення людини залишити свій слід в книзі мистецтва та показати все розмаїття барв і творче начало кожного художника.

На виставці були представлені дві роботи засновника 1-го блог-журналу Олесі Тарасенко. Вона представила дві картинки в африканському етнічному стилі.

Кураторка проєкту: художниця та мистецтвознавиця – Ірина Федоренко (SEMIRA)

Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

Контакти для запитів ЗМІ: (068) 328 07 92 – Ірина Ковалькова

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.