Після виходу  дебютного синглу  ‘’Eighteen’’, гурт Liz Gun Lite  вирішив порадувати слухачів і любителів рок-балад 80-х своїм сольним виступом 10-го листопада  в Docker-G  Pub. 

Виступ буде складатися із двох відділів, сама атмосфера концерту буде наближена до камерного концерту з нотками рок-драйву. Для поціновувачів творчості Liz Gun Lite, буде особливий сюрприз, а саме анонс дебютного EP альбому, та презентація синглу “Ice Chill”, який увійде до майбутнього EP.

“Ми хочемо передати слухачеві цю гарну та сильну енергію року, свободи, любові, стійкості, гідності та внутрішньої сили духу, але не без самоіронії, гумору та драйву” – коментує концерт фронтвумен гурту Ольга Лізгунова

Liz Gun Lite – це авторські ліричні композиції англійською мовою для теплих вечорів в душевній компанії. Засновницею та фронтвумен бенду стала вокалістка гурту Скрябін Ольга Лізгунова, також в склад гурту входить музикант Дмитро Сергеєв.

Квитки: https://docker.com.ua/afisha/liz-gun-lite-2021-11-10/

Нагадаємо, що 11-го жовтня гурт Liz Gun Lite презентував сингл ‘’Eighteen’’. Пісню про перехід в доросле життя, в якому відкривається новий світ та нові можливості, але також й проблеми, які випробовують нашу моральну стійкість.

Liz Gun Lite в соцмережах:

https://www.instagram.com/liz_gun/

https://www.facebook.com/lizgunband

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian