Lera Litvinova Gallery представляє виставку скульптури Леонори Янко.

SONY DSC

Фокусом виставки є серія  «BUDALI», що проходитиме з 8 червня по 17 червня 2021 року

Серія «BUDALI» сповнена іронічними настроями. Поєднання зображення стародавнього  Будди та елементів образу Сальвадора Далі – своєрідне відображення суперечливого прагнення сучасників до умиротворення душі та водночас способу життя, де соцмережі диктують умови привернення до себе уваги попри все, демонстрації особистого контенту за для рейтингів. Та захопливість створенням образу у соцмережах, іноді, «переселяє» людину з реального у віртуальний світ.  Посмішки героїв скульптур серії «BUDALI» самоіронічні та наче направлені на зцілення від вад сучасної цивілізації.

SONY DSC

Мисткиня Леонора Янко розповідає: «Серія BUDALI про сублімацію, про вміння балансувати, у хороших та поганих умовах. Адже сучасна людина – дитя прогресивної цивілізації, що є на мій погляд в першу чергу перевагою. Я не ностальгую за минулим, при цьому рефлексую на тему емоційного та інформаційного перенавантаження та постійних змін подій у різних напрямках життя, які можна вважати побічним ефектом сучасної цивілізації».

За задумом художниці на виставці також представленні незавершені роботи, щоб максимально занурити глядача у ідею та наблизити його до відчуття концепції BUDALI самою авторкою.

Також у галереї буде представлена серія: «НЛО – Надто Лагідний Об’єкт», яка раніше була презентована в Музеї Майстерні імені І. П. Кавалеридзе.

SONY DSC

Однойменна серія «НЛО»  транслює особливий погляд скульптора на сутність взаємин, сфокусований на чистоті, безпосередності та відкритості.  Створені персонажі вірять у світле та справжнє, вони існують у ідеалізованому вимірі простих та вічних цінностей.

Виставка Леонори Янко є завершальною у просторі LERA LITVINOVA GALLERY за адресою: вул. Набережно-Рибальська, 3. Ми відкриємося у новому, неочікуваному форматі. Чекайте на наші анонси, слідкуйте у Instagram, згодом ми повідомимо дату відкриття.

Адреса LERA LITVINOVA GALLERY: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3. Територія ЖК Rybalsky.

Години роботи: 12-19.00, без вихідних.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.