Великий сольний концерт Go_A відбудеться 23 вересня на терасі D12

Гурт Go_A щойно повернувся з блискучого європейського туру і нарешті планує зіграти концерт у Києві. 23 вересня на терасі D12 о 19:00 на українську публіку очікує великий сольний концерт Go_A.

Go_A стали впізнаваними завдяки своєму електрофолковому звучанню, а також успішному поєднанню у своїх композиціях актуальних жанрів електронної музики від techno до drum-and-bass. Аби почути пісні гурту зі сцени, шанувальники готові долати тисячі кілометрів та летіти навіть з інших континентів – так, під час європейського туру Go_A групу підтримували люди з Мексики, США, Лондону.
Так в чому полягає феномен Go_A?
Go_A поєднали українську історію, культурні коди та сучасність у зрозуміле для світової публіки відсилання до національної спадщини – таке, з яким хочеться поріднитися. Про те, що міжнародна аудиторія нарешті отримала виразну і влучну відповідь на питання «що є українським?», свідчить успіх гурту на Євробаченні, де вони посіли друге місце за результатами глядацького голосування. SHUM стала першою україномовною піснею, яка потрапила одразу до кількох чартів Billboard та була у топ-10 найпопулярніших пісень в чартах Spotify, iTunes i Shazam протягом місяця. На YouTube кількість переглядів “SHUM” досягла більше 20 мільйонів.

Після майже десяти років роботи Go_A в музичному бізнесі про них нарешті почула не тільки Україна, але й зарубіжжя.
Слідом за доленосним виступом у Роттердамі Go_A продовжили підкорювати Європу: слухачі зі всього світу з’ їжджалися, аби наживо побувати цього сезону на концертах гурту в Литві, Польщі та Бельгії. Один лише концерт у Вільнюсі зібрав понад 1600 інтернаціональних слухачів. Знаковим для групи став виступ на головній сцені наймасштабнішого бельгійського фестивалю Crammerock, організованого всесвітньо відомою концертною агенцією Livenation. За оглядом бельгійських ЗМІ, успіх концерту Go_A на Crammerock був приголомшливий.

Протримавшись місяць на топових позиціях у світових музичних чартах з піснею SHUM, Go_A отримали пропозицію співпраці з найбільшим світовим лейблом Universal Music Group. У серпні був підписаний контракт, згідно з яким лейбл вестиме промо та маркетинг музики Go_A на міжнародному рівні.

Улюблені всіма пісні Go_A, кожна з яких заводить прихильників з пів оберту, тепер пролунають над Андріївским узвозом.


Катерина Павленко: “Все літо ми їздили Європою і радували нашу закордонну публіку, здобували нові емоції, але дуже засумували за Україною. В Києві хочемо зробити максимально круте шоу, доповнити його цікавими елементами, щоб люди, які прийдуть на наш концерт, знову відчули цю атмосферу та полюбили нас ще більше”.

Концерт Go_A 23 вересня на терасі D12 відбудеться за підтримки Art.Live та PMK Event Agency.

Ресурси Go_A у соцмережах: сайт, instagram, facebook.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.