Пісня Анни Добриднєвої  “Під ендорфіном” – це драйвова атмосфера клубної вечірки: гучна улюблена музика, яскраве світло прожекторів та ендорфіни в повітрі. Танцмайданчик переповнений людьми, проте діджей грає наче лише для однієї пари. Вони рухаються в такт одне одному, та разом насолоджуються моментом. Проте, чи буде продовження цієї історії, чи це лише викид ендорфінів? Адже, щастя – це чистий наркотик, від якого не відірвешся, варто лише раз спробувати.

“Відео повністю передає енергетику пісні та наповнене сюжетом з неочікуваним фіналом. Атмосфера кліпу так солодко занурює у вайб «гламурного шоу-бізнесу кінця нульових». Глядач потрапляє на стильне фешн-шоу, під час якого відбувається багато пікантних ситуацій, які папараці встигає сфотографувати”, – коментує Анна Добриднєва

До речі, у цьому відео просто вражаюча правдивість деталей! Адже в ролі фешн-фотографа – відомий український фотограф Ден Бобров. У ролі діджея – скандальна DJ Madonna. А на подіумі відтворено справжній показ колекції яскравого українського бренду OVERALL.

Нагадаємо, що Анна Добриднєва знімалась в більш ніж 30-и музичних відео, як під час сольної кар’єри, так і в складі “Пари Нормальних”. Проте цей досвід був особливим, адже вона вперше працювала саме із дівчиною-кліпмейкеркою Світланою Михайленко. За словами співачки це зовсім інша енергетика, яку б хотілося відчути ще раз.

Посилання на кліп: https://youtu.be/EyQLSF_H5ZY

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.