Андре Тан представив нову колекцію Icaria

Після дворічної перерви Андре Тан знову повернувся до творчості. 

Дизайнер зазначає: “Andre Tan Atelier — перша лінія бренду, в якій я реалізую свої найсміливіші дизайнерські ідеї. Це неординарні речі складного крою, в яких можна з’явитись на червоній доріжці престижної премії або, скажімо, знятись на обкладинку глянцевого журналу. Кожен виріб відшивається вручну обмеженим тиражем”.

Назва «ICARIA» відсилає до міфу про скульптора Дедала та його сина Ікаря. Щоб втекти з острова Крит, Дедал зробив для себе та сина величезні крила, скріплені воском. Пребуваючи вже далеко від острова, Ікар настільки захопився польотом, що забув настанови батька і наблизився до яскравого сонця. Віск на крилах розтанув, пір’я розлетілося, і Ікар упав у море.

“Обираючи темою колекції цей міф, я розумів, що основним матеріалом має стати пір’я. – говорить дизайнер. – Вони використані не тільки як декор, але і як екологічно чистий наповнювач. І щоб зробити цю історію максимально sustainable, ми вирішили звернутися за матеріалом до компанії, для якої перо є невід’ємною частиною виробничого процесу, але не основним продуктом. Так, партнером цього арт-експерименту став бренд компанії МХП – «Наша Ряба».

Кожен із образів колекції символізує той чи інший фрагмент міфу. Біла сукня з пуху – алюзія на статуї давньогрецьких богів, якими прославився Дедал. Головні убори з пір’я – переосмислені крила. Пишні спідниці, що світяться зсередини, — нещадне для Ікара сонце. Синій колір – це небо та море.

Є в колекції та принти: «текуче» чорно-біле оперення птахів (оммаж на роботи Сальвадора Далі), блакитне небо з хмарами (один із сюжетів бельгійського сюрреаліста Рене Магрітта) та вид землі з висоти пташиного польоту.

Колекцію «ICARIA» можна буде побачити на виставці в ТРЦ Lavina mall 11 грудня. До неї увійдуть прозорий пуховий жилет, сумка-шоппер, худі та кепка. 

Колекція надійде у продаж по всій Україні 18 грудня. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.